Триває набір на Школу політичного репортажу-2015

Home/Можливості для молоді, Новини/Триває набір на Школу політичного репортажу-2015

Триває набір на Школу політичного репортажу-2015

Запрошуємо студентів 3, 4 та 5 курсів, що цікавляться журналістикою, а також молодих журналістів узяти участь у Школі політичного репортажу-2015, що відбудеться в кінці жовтня 2015 року. Учасники проекту, організованого за підтримки Mymedia.org,ua, навчатимуться репортажного мистецтва в українських та зарубіжних журналістів, а потім вирушать у відрядження – писати репортаж із виборів в одному з п’ятнадцяти міст України. 

Організатори оплачують учасникам проїзд, харчування та житло у Львові й у місті, де вони писатимуть репортаж.

Готуватись до репортажу й працювати над текстами учасникам допоможуть досвідчені ментори-редактори. Найкращі матеріали будуть опубліковані у всеукраїнських та регіональних виданнях.

Дедлайн подання заявок на Школу політичного репортажу-2015 – 19 вересня 2015 року. 

Для участі в Школі на електронну адресу journalist@ucu.edu.ua потрібно вислати:

розширене резюме;

аналітичний матеріал (до 3 000 знаків), який повинен містити аналіз політичних настроїв у вашому місті (регіоні) та їх причин;

мотиваційний лист (до 2 000 знаків), в якому потрібно описати власне розуміння жанру репортажу та сформулювати свої професійні очікування від участі в Школі політичного репортажу.

Перевагу отримають заявники, які мають опубліковані тексти на політичну тематику, зокрема репортажі (посилання на тексти публікацій чи їх скани потрібно долучити до заявки на участь в Школі).

Списки учасників проекту будуть опубліковані на сайті Школи журналістики УКУ journalism.ucu.edu.ua та фейсбук-сторінці www.facebook.com/journalistyka 23 вересня 2015 року.

Заявки можуть подавати студенти-старшокурсники будь-яких спеціальностей, а також журналісти віком до 28 років із усієї України. Автори тридцяти найпереконливіших заявок будуть відібрані організаторами для участі в проекті.

Це вже п’ятий репортажний проект, організований Школою журналістики Українського католицького університету. Про попередні школи репортажу можна почитати тут.

Якщо у вас виникли запитання, пишіть на journalist@ucu.edu.ua.

About the Author:

Leave A Comment