Увага! Громадські організації та ініціативи, не проґавте своїй гранти!

/, Новини/Увага! Громадські організації та ініціативи, не проґавте своїй гранти!

Увага! Громадські організації та ініціативи, не проґавте своїй гранти!

Інформація спонукає до дій. Якщо Ви спрямовані на розвиток власної організації та громадянського суспільства в цілому, запрошуємо ознайомитися з підбіркою грантів, яка є джерелом формування і розвитку Ваших нових ініціатив, вартих реалізації.

Європейська Комісія оголошує конкурс на отримання гранту у рамках Європейського інструменту з питань демократії та прав людини.Пріоритетні напрями фінансування: підтримка локальних правозахисних організацій; моніторинг і контроль ефективного здійснення основних міжнародних конвенцій, ратифікованих Генералізованою системою преференцій ЄС (ГСП) GSP + країн-бенефіціарів генералізованої системи преференцій ЄС+ (GSP+ ); боротьба проти смертної кари; захист прав мігрантів, включаючи шукачів притулку в країнах, що розвиваються, внутрішньо переміщених осіб і осіб без громадянства; підтримка дітей, постраждалих у результаті збройних конфліктів. Загальний бюджет складає 210 401 євро. Дедлайн – 1 жовтня 2015 року. Детальніше – тут.

Фонд імені Роберта Боша та Чорноморський фонд регіонального співробітництва запрошують подавати проектні заявки на отримання грантів, спрямованих на сприяння зміцненню довіри та порозуміння між жителями країн, де тривають конфлікти. Пріоритетні напрями фінансування: міжкультурні ініціативи для молоді; громадянська освіта та громадський активізм; сприяння порозумінню та миру за допомогою історичної пам’яті; роль медіа у подоланні стереотипів. Середня сума фінансування складає близько 23 000 доларів США (18 000 євро). Дедлайн – 1 жовтня 2015 року. Детальніше – тут.

Фонд демократії ООН надає громадським організаціям фінансування на проекти з підтримки та розвитку демократії. Проекти повинні охоплювати такі основні сфери: громадський активізм, верховенство права та права людини, методи демократизації, розширення прав та можливостей жінок, молодь і громада, засоби масової інформації і свобода слова, посилення громадського діалогу з державою. Заявники можуть претендувати на отримання гранту у розмірі від 100 000 до 300 000 дол. США. Пропозиції проектів мають бути подані в режимі он-лайн тільки у період з 15 листопада на сайті ФДООН. Дедлайн – 31 грудня 2015 року. Детальніше – тут.

Глобальний Фонд для Жінок надає грантову підтримку проектів жіночих громадських організацій (ініціатив), чия діяльність спрямована на покращення становища жінок і дівчат. Серед напрямків фінансування проектів: побудова миру і викорінення гендерного насильства; поліпшення загального і репродуктивного здоров’я жінок; сприяння участі жінок в суспільно-політичному житті; забезпечення економічної і екологічної справедливості; підвищення доступу до освіти; розвиток філантропії на підтримку соціальних змін. Розміри фінансування проектів:від 500 до 20 000 доларів на рік. Прийом організаційних профілів через онлайн-портал розпочався 1 вересня 2015 року. Дедлайн – 31 січня 2016 року. Детальніше – тут

Контакти

By |2015-09-22T14:59:38+00:00Сентябрь 22nd, 2015|Можливості для молоді, Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment