Конкурс відеороликів серед студентської молоді

/, Новини/Конкурс відеороликів серед студентської молоді

Конкурс відеороликів серед студентської молоді

Агенція іміджу України оголошує конкурс відеороликів серед студентської молоді!
 З роликів переможців конкурсу буде створено короткометражний фільм  “Народжені бути вільними” , який буде представлено у Києві на “Ночі пам’яті” 29 листопада 2015 р.

 Тема конкурсу: “Бути вільним це – …”
 Революція Гідності почалась із розгону студентів. Зі спроби задушити право говорити. Із намагання зупинити слова на злеті. Але не вдалося!
 Минуло два роки. Два складних роки дорослішання і боротьби. Вони сповнені надіями і розчаруваннями,досягненнями і втратами, радістю і смертельним болем. Нам ще багато йти до омріяного, але ми вже ніколи не станемо колишніми.
 Ми хочемо створити фільм про вас – народжених бути вільними. Нескорених. Нестримних. Щирих. Відданих і надійних. Сильних і рішучих. Готових вчитися і досягати власних мрій. Ми хочемо зібрати ваші погляди,відчуття, розуміння того, що означає бути вільним
До участі у конкурсі приймаються  відеоролики, тривалістю не більше 1 хвилини, зняті горизонтально, високої якості (мінімум 1280*720). Ви можете використовувати телефон, камеру чи фотоаппартат. 
 Дедлайн 10 листопада 2015!
Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно:
  • викласти відео на файлообмінник або опублікувати на власному каналі YouTube та надіслати нам посилання через аплікаційну форму,
  • або надіслати ролик поштою на адресу: imagency.ua (at) gmail.com  (розмір файлу не повинен перевищувати 20Мб., у листі обов’язково зазначити ваші особисті дані, як в аплікаційній формі та заповнити саму аплікаційну форму, вказавши у графі “Посилання на файлообмінник чи відео на YouTube” ,”Відправлено на пошту”)
  • перебіг конкурсу висвітлюватиметься на сторінці  Агенції іміджу України у Фейсбук, тому важливо вподобати її.
 Впродовж жовтня відео будуть публікуватися на YouTube каналі Агенції іміджу України, на нашому сайті та на Фейсбук-сторінці АІУ. У фіналі конкурсу буде обрано найкращі ролики, з яких творча група Агенції створить фільм “Народжені бути вільними”, який буде представлений Русланою у “Ніч Пам’яті” на Майдані Незалежності в Києві. Після представлення в Києві, відео буде показане у країнах Європи, США, Канаді.
Етапи конкурсу:
  1. Подача аплікаційної форми та відеоролику, публікація відео на ресурсах  – 01 жовтня 2015 – 10 листопада 2015
  2. Оголошення переможців – 20.11.2015
  3. Презентація фільму  на Майдані Незалежності 29 листопада 2015р.
By |2015-10-19T10:39:31+00:00Октябрь 15th, 2015|Можливості для молоді, Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment