DSCN8609

Черкаси стали одним із міст в Україні, де реалізовано програму USAID «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» спільно з МБФ «Український жіночий фонд» . Надійним партнером реалізації програми в області стало Управління у справах, сімї молоді та спорту Черкаської ОДА.

Починаючи з квітня 2015 року відповідно до зазначеної програми в м. Черкаси та в Черкаській області було проведено  навчальні тренінги з фінансової грамотності та розвитку лідерських якостей для жінок, проводилося надання індивідуальних консультацій з цих питань. Головні теми тренінгів: «Як ефективно управляти власними фінансами»; «Як збільшити свої доходи та досягти фінансової впевненості». У навчанні взяли участь майже 200 черкащанок від 18 до 70 років.

29 вересня 2015 року у прес-центрі інформаційного агентства «Вичерпно» відбулася конференція з метою підведення підсумків щодо проведених семінарів-тренінгів за участі представників управління, тренерів та експертів з питань реалізації гендерної політики в Черкаській області.

На думку начальника управління у справах сімʼї, молоді та спорту облдержадміністрації, Зеленського Максима Васильовича, реалізація програми стала дуже важливою для області, адже учасницями були, у першу чергу, категорія незахищених жінок, які найбільше потребують уваги і допомоги,  а саме: безробітні, малозабезпечені, сільські жінки, тимчасово переміщені особи, жінки, що самостійно виховують дітей, матері та дружини учасників АТО, вдови, жінки з обмеженими можливостями. Тематика підібрана організаторами нестереотипна і актуальна для зазначених категорій жінок.

Зокрема, учасниця програми у Черкасах, Олена, дончанка, яка нещодавно разом із сім’єю переїхала до Черкас, розповідає:

— У нас зараз складний період, я ще не знайшла роботу у новому місті, переїзд, багато витрат. Однак отримані знання, допомогли навести лад у фінансах, зрозуміти, як діяти. Тепер я почуваюся впевненіше! Такі знання з фінансової грамотності — доступні, важливі і потрібні напевно всім!

«Сподіватимемося, що ця ініціатива сприятиме підтримці жінок і загалом принесе користь нашому місту. Участь у проекті допомогла жінкам дізнатися про сучасні методи управління власними фінансами та збільшення добробуту, а також про можливості підприємницької та лідерської реалізації з користю для громади», — повідомила організаторка проекту в області Юлія Гончар, голова обласної жіночої організації «Славія».

 

Головний спеціаліст Управління у справах сімʼї, молоді та спорту ЧОДА

Прилипко Наталія

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *