Фонд «Відкрий Україну» запрошує до Молодіжної Ради «YOUTHINK»

Home/Можливості для молоді, Новини/Фонд «Відкрий Україну» запрошує до Молодіжної Ради «YOUTHINK»

Фонд «Відкрий Україну» запрошує до Молодіжної Ради «YOUTHINK»

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» запрошує активних, цілеспрямованих людей, віком від 18 до 25-ти років до Молодіжної Ради Фонду – YOUTHINK.

Якщо ви поділяєте завдання та пріоритети Фонду, вас цікавлять сфери, в яких працює Фонд, готові приділяти свій вільний час на громадські та волонтерські ініціативи – ми чекаємо на ваші аплікаційні форми!


Ми впевнені, що активні, енергійні та свідомі, незалежно від сфери інтересів – чи то міжнародні відносини, політологія, економіка, журналістика, чи волонтерські ініціативи – ви знайдете для себе цікавий напрямок діяльності в Молодіжній раді.
Молодіжна Рада YOUTHINK буде складатися з представників громадянських організацій, студентів чи волонтерів, які готові зробити внесок в розвиток суспільства України.

Вимоги до членів Молодіжної Ради:
– Готовність приділяти свій час на проектування та реалізацію волонтерських ініціатив, бути активними під час засідань Ради (які відбуватимуться раз на 2 тижні);
– Бути ініціативними, оптимістичними та вірити у власні сили;
– Креативність та наполегливість в досягненні мети.
Що ви отримаєте:
– Можливість реалізовувати свої ідеї та ініціативи;
– Участь в команді однодумців;
– Можливість отримати нові знання.
Для того, щоб стати членом Молодіжної Ради потрібно до 18:00, 20 жовтня заповнити реєстраційну форму за посиланням http://goo.gl/forms/fccFyWkrq3

About the Author:

Leave A Comment