журналісти

На конкурс «Європа починається з твого міста» приймаються статті, написані українською або російською мовою, на теми, що стосуються європейського вибору України.

Участь у Конкурсі можуть брати українські журналісти, що представляють регіональні та місцеві видання – друковані та інтернет-ЗМІ. Обмеження по віку учасників відсутні.

Мінімальний обсяг матеріалів – 4 тис. друкованих знаків (з пробілами). Максимальний обсяг – 14 тис. знаків.

До Конкурсу приймаються матеріали, написані після 1 січня 2015 року та опубліковані не пізніше 15 листопада 2015 року, за умови що перша їх публікація відбулася у регіональному або місцевому виданні. Матеріали мають надсилатися на адресу eurocontest.ua@gmail.com з позначкою «Конкурс»; до листа має додаватися текст матеріалу у форматі word або rtf, а також лінк на публікацію у web-версії видання та/або сканкопія друкованого видання з даним матеріалом.

Лист повідомлення з текстом матеріалу має надійти на адресуeurocontest.ua@gmail.com не пізніше 12:00 15 листопада.

Десять журналістів, роботи яких отримають найвищі оцінки журі, буде запрошено до Києва на дводенний тренінг з європейської тематики, що відбудеться орієнтовно на початку грудня. Конкурсанти, запрошені до участі в тренінгу, погоджуються надати організаторам згоду на опрацювання необхідних даних про себе у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних».

Переможці Конкурсу отримують також цінні призи.

Деталі за посиланням http://goo.gl/BPvFp9

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *