КРОВ

За підтримки Міністерства охорони здоров’я України Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Литовським національним центром крові у вересні-грудні 2015 року проводять Міжнародний українсько-литовський конкурс малюнків «Здай кров заради життя».

Основними завданнями Конкурсу є:  формування у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни та на міжнародному рівні; популяризація добровільного безоплатного донорства крові в Україні та Литві; формування здорового способу життя серед дітей і молоді; підвищення значущості ідеї єдності дружніх країн в очах молодих учасників заради миру та майбутнього. 

Конкурс проводитиметься серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студентів 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів України і Литовської Республіки на тему: «Здай кров заради життя».

Конкурс проводиться в два тури. Перший тур проводять регіональні організаційні комітети (відповідно до Положення, що додається). Другий завершальний тур проводить організаційний комітет, який формується організаторами Конкурсу.

Підсумки фінального туру Конкурсу буде оголошено не пізніше 18 грудня 2015 року, а його переможці, за можливості, будуть запрошені у міжнародну поїздку до Литовської Республіки.

Контакти:

 Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *