опов

Головна тема змагання літераторів полягатимє у висвітленні проблем сьогодення та ознайомлення читачів з найкращими зразками нинішньої художньої літератури, котра не знає кордонів та утисків цензорів.

Умови конкурсу:

мова написання — українська або російська;

обсяг — до 16000 знаків.
вік учасників — не обмежений.
кількість творів — ОДИН!
тематика — сьогодення…

Термін подання творів до 30 листопада 2015 року.

* будь-який автор може надіслати ВЛАСНИЙ текст на предмет конкурсного розгляду.

Редакція журналу СЧ приймає до розгляду авторські тексти за обов`язкової наявності:

— «короткого листа” (що надсилається, чітко зазначивши назву конкурсу, твору та авторства)

— короткій біографії автора ( із зазначенням року народження, поштової адреси, телефон).

* тексти повинні надсилатися до редакції журналу СЧ у роздруковці на папері з обов`язковим доданням електронної версії /CD, або по е-пошті/ в програмі Word або RTF (12 кегль, з чіткою різницею тире від дефісу, перевіреною орфографією, без усяких обрамлень і довільних форматувань) *

*прозові твори з абзацом 7 мм. Виключка «по-формату».

*надаючи свої твори, автор погоджується з подальшим публікуванням чи використанням їх тексту в рамках літературних проектів журналу.

Тексти надсилалися на електронну адресу: zeitglas@ck.ukrtel.net
із позначкою «Конкурс оповідання».
Пересилка роздрукованого тексту оповідання на папері із підписом автора обов‘зкова

за адресою:

«Склянка Часу*Zeitglas»
Вул. Шевченка, 31/32,
м. Канів,
Черкаської обл.
19003

УВАГА!

— шрифт, наприклад, Times New Roman, міжрядковий інтервал -1 ;

-роботи, які перевищують обсяг більше встановленого числа знаків  до розгляду не беруться.

* тексти повинні надсилатися е-поштою zeitglas@ck.ukrtel.net та у роздруковці на папері за авторським підписом.( 12 кегль, з чіткою різницею тире від дефісу, перевіреною орфографією, без усяких обрамлень і довільних форматувань) *

Невірно укладені тексти не будуть братися до розгляду!

Автори трьох найкращих оповідань будуть відзначені нагородами.

Відзначені роботи, за рішенням конкурсного журі, будуть опубліковані на сторінках нашого журналу та літературного альманаху «Скіфія».

Журі IV -го міжнародного конкурсу на краще коротке оповідання
«Zeitglas-2015»

АПАЛЬКОВ Олександр, /Україна/ (нар. 1961 р.) — Прозаїк, перекладач. Член НСЖУ. Головний редактор та видавець літературно-мистецьккого журналу «Склянка Часу*ZeitGlas». Твори публікувалися у періодичних виданнях України, Росії, Німеччини, США. Зокрема в часописах «Радуга», «Київська Русь», «Літературний Чернігів», «Свобода», антологіях та альманахах. Автор книг: «Два оповідання» (1998), «Нравы города Ка» (1998), «Не Боварі» (1999), «Deutsche Texte» (2000), «Львів-Луганськ-Біс» (2003), «Разложи танец» (2004), «Нотатки про дружбу» (2005), «Кизилови пропілеї», (2007), «Гришатин гріх», (2007), «Колючі дерева» (2012).

БРУСЛИНОВСЬКИЙ Євген, /Україна/ (нар. 1962 р.). Прозаїк. Член НСЖУ. Головний редактор газети «Дніпрова Зірка». Друкувався в періодиці. Автор і видавець «Брусліновського календаря» (1996).

ПАСЕНЮК В`ячеслав /Україна/ (нар. 1949 р.). Поет, прозаїк. Член МСПУ. Твори публікувалися в журналах «Литва литературная», «Донбасс», «Вильнюс», «Радуга» т.і..
Автор Книг: «Голос и больше ничего», «Образ жизни», «Объём и плоскость», «Паломник речи», «Ожидание дождя».

ЕРЕМЕНКО Володимир /Україна/ (нар.1939 р.) Письменник, журналіст. Твори публікувалися в журналах «Темные аллеи», «Склянка часу», «Радуга», «Антологія украинського жаху», в газетах Києва, Харкова, Черкас. Член СПР. Автор книг: «Памятник дождю» (1998), «Merde» (2002), «Созвездие близнецов» (2003), романов «Восхождение в бездну» (2007), «Gimagimis» (2008) т.і.

ЛІПЧИНСЬКИЙ Валентин /Україна/ (нар.1958 р.) Прозаїк. Переможець III-го міжнародного конкурсу ZeitGlas-2014 (I-місце).
Твори друкувалися у журналах «Склянка Часу- Zeitglas»,»Березіль»,  «Дніпро», «Антології сучасної новелістики та лірики України-2011», «Антології сучасної новелістики та лірики України-2012», альманахах «Скіфія-2012-Весна», «Скіфія-2012-Літо», «Скіфія-2012-Зима», «Скіфія-2013-Весна» видавництва «Склянка Часу- Zeitglas». Лауреат Всеукраїнського конкурсу патріотичної поезії «Золотий Тризуб». Член ВГО ЛО «Кобзар».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *