проф тестування

Друзі, нарешті у вас з’явилася унікальна можливість пройти БЕЗОПЛАТНЕ КОМПЛЕКСНЕ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНЕ ТЕСТУВАННЯ НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ!

Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з програмою розвитку ООН в Україні створило платформу із профорієнтації та побудови кар’єри для молоді — веб-портал «Моя кар’єра» 

На зазначеному порталі ви можете пройти ліцензований міжнародний профорієнтаційний тест «Магелано університет» для визначення інтересів, вмінь, навичок та вибору майбутньої професії.

Мета тесту – допомогти краще зрозуміти себе та вибрати напрямок освіти і майбутню професійну діяльність.

Тест розраховано на старшокласників, випускників шкіл, середніх спеціальних навчальних закладів та абітурієнтів віком від 14 до 25 років.

Ви можете пройти повне тестування онлайн і в результаті отримати індивідуальний комплексний звіт.

Тестування складається з п’яти частин та займає 2 – 2.5 години.

Рекомендуємо пройти тестування без перерв та відповідати на питання максимально чесно й щиро.

Пам’ятай: тестування – це лише інструмент, що має на меті допомогти тобі краще розібратись у собі, тому його результат варто сприймати лише як рекомендацію, адже рішення про вибір напряму навчання та щодо майбутньої кар’єри є комплексним і зробити його, цілком покладаючись на результати тесту, неможливо.

Для проходження тестування необхідно зареєструватись тут.

Після проходження тесту, рекомендується записатися на особисту консультацію до професійного консультанта для кращого розуміння результатів тесту та отримання професійної рекомендації щодо вибору подальшого напрямку навчання. Консультація надається безкоштовно. Контакти професійних консультантів можна знайти тут.

Деталі на сайті «Моя кар’єра»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *