Теплом своїх сердець зігріємо солдата

Home/Новини/Теплом своїх сердець зігріємо солдата

Теплом своїх сердець зігріємо солдата

« Теплом своїх сердець зігріємо солдата» під таким гаслом 28 жовтня 2015 року пройшов благодійний концерт на підтримку батьків  студентів, які захищають Вітчизну в зоні АТО у Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького.

Організатором концерту виступив студентський актив, волонтери, дирекція ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Свою допомогу надав і Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр.

Зважаючи на складну ситуацію в країні, студенти разом із викладачами вирішили докласти своїх зусиль задля допомоги воїнам. У концерті брали участь художні  колективи університету, студенти інституту, також приєдналися студенти Черкаського комерційного технікуму, які показали свої таланти та підтримали ідею благодійного концерту.

У всіх глядачів та учасників концерту залишилися найщиріші та найтепліші враження, адже концерт пройшов легко, щиро, як на одному диханні. Артисти змогли донести свої емоції та талант до кожного глядача, про що свідчили сльози та посмішки на їхніх обличчях.

Серед почесних гостей були : ректор ЧНУ ім. Б.Хмельницького Олександр Черевко, черкаський кіборг – Василь Шкут, боєць 95-тої аеромобільної бригади, а також батьки студентів, які захищають нашу країну в зоні АТО.

Маємо надію, що кошти, які були зібрані під час благодійного концерту допоможуть нашим захисникам, а студенти університету своєю доброю справою надихнуть до корисних дій інших.

Юлія Федосій,

студентка 6 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка»

By |Октябрь 30th, 2015|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment