фестиваль соц.реклами

Розкажи іншим про те, що тебе хвилює!  На Молодіжному фестивалі соціальної реклами «Інший погляд»

Мета заходу — розповісти про соціальні проблеми молоді з позицій самої молоді, а також відшукати нестандартні, оригінальні ідеї для їх вирішення, залучити молодь до відкритого обговорення та привернути увагу широкої аудиторії до соціально значущих тем.

За чотири попередніх роки Фестиваль об’єднав творчу небайдужу молодь, готову відкрито говорити про соціальні проблеми й шукати шляхи їх вирішення. За цей час ми отримали понад 1200 проектів від майже 640 учасників зі всіх куточків України, а також із Росії, Білорусі, Німеччини.

Допускається як очна, так і заочна форма участі.

Для участі у Фестивалі необхідно до 5.10.2015 року зареєструватися та надіслати свою конкурсну роботу (для реєстрації ).

У конкурсній програмі можуть брати участь школярі, студенти вищих навчальних закладів будь-якого рівня акредитації та молодь віком до 30 років. Це можуть бути окремі особи і групи осіб (до трьох), представники молодіжних та дитячих громадських організацій.

Проект відкритий для конкурсантів із усіх регіонів.

Участь у Фестивалі безкоштовна.

Вимоги до робіт

  • Друкована продукція – плакати, стікери, календарі, буклети, брошури, листівки тощо, які супроводжуються гаслом або іншим ідейним текстом, записані у форматі JPEG/TIFF. Файл не повинен містити відомостей про автора.
  • Відеоролик – авторські відеоматеріали у форматах AVI, H.264/MPEG4, MPEG-1, MPEG-2, MKV (хронометраж – не більше 120 секунд). Кожен ролик подається окремим файлом (блоки не приймаються). Ролик не повинен містити відомостей про автора.
  • Аудіоролик – звуковий текст, який може супроводжуватися або бути музичним твором у форматіMP3/WAV/АС3 (хронометраж – не більше 60 секунд), кожен ролик подається окремим файлом. Ролик не повинен містити відомостей про автора.
  • Зовнішня реклама – ескіз біґборда, лайтбокса тощо, виконаний у довільній формі (комп’ютерна графіка, малюнок тощо). Комп’ютерна графіка має бути у форматі JPEG/TIFF. Файл не повинен містити відомостей про автора.
  • Інтернет-реклама – інтернет-банер, виконаний засобами комп’ютерної графіки у форматі GIF, SWF. Файл не повинен містити відомостей про автора.

Журі залишає за собою право не приймати до розгляду роботи, які закликають до порушення територіальної цілісності України, зміни державного устрою, втрати української незалежності, порушення положень Конституції та Законів України; спрямовані проти народу України, проти будь-якої етнічної або релігійної спільноти, проти державної мови, проти російської мови або інших мов національних меншин; мають політичний характер або спрямовані на пропаганду певної політичної ідеології.

Роботи, надіслані на Фестиваль, не рецензуються та не повертаються.

Більш детально ви зможете дізнатися на офіційному сайті Фестивалю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *