1

Кожного року серед черкаських школярок відбувається неповторний конкурс талантів «Міс Всесвіт», де юні красуні «вживаються в образ» різних країн та представляють національний одяг, побут та традиції певного народу. У 2015 році були представлені країни майже усіх частин світу: Індія, Франція, Великобританія, Єгипет, Японія, Греція, Нова Зеландія, Ірландія, Туреччина, Іспанія, Україна та Польща.

Цього року, 20 листопада, у Центрі дитячої та юнацької творчості 12 красунь демонстрували глядачам свої вміння у 5 конкурсах. У першому — дівчата розказували про себе та представляли свій національний костюм. У другому — показували електронну презентацію країни та дивували екзотичними стравами. На третьому етапі дівчата вражали членів журі та глядачів своїми талантами: незвичними танцями, чуттєвими піснями та швидкісним малюванням картин. Четвертим етапом було домашнє завдання, де конкурсантки показували створену власноруч стінгазету про країну, яку вони презентують. І на останньому, п’ятому етапі, черкаські розумниці відповідали на інтелектуальні запитання.

– Перший черкаський конкурс «Міс Всесвіт» був проведений на базі школи №6, нині ж ми проводимо його вже у більшим масштабах. Підготовка до нього тривала близько місяця. Спочатку кожна школа обирає собі країну, яку буде представляти, а потім координатори Євроклубу розробляють план і готують конкурсанток до участі, – зазначила координатор Євроклубу в гімназії №31 та голова журі Олена Науменко.

Титул і корону «Міс Всесвіт-2015» здобула учениця школи №25 – Дарина Фесун, яка представляла Ірландію. Дівчина вразила журі конкурсу ірландськими народними танцями та умінням чудово триматися на сцені.

– Ірландію я обрала, тому що ця країна просто підкорила мене своїми традиційними танцями. Я обожнюю передивлятися концерти відомого на весь світ ірландського балетмейстера Майкла Флетлі, які просто вражають високим рівнем підготовки танцювальної трупи й блискучою постановкою шоу, – розповідає переможниця конкурсу.
Також були обрані I віце-міс, якою стала граціозна представниця Єгипту, Лейла Ахмед та II віце-міс – неперевершена міс Індія, Вікторія Олійник.

Усіх учасниць було нагороджено подарунками та сертифікатами на безкоштовну фотосесію від фотоклубу «Фоткус» та Молодіжного ресурсного центру, а головній переможниці – міс Ірландії – було вручено сертифікат на 1500 гривень на навчання у Черкаській Медіашколі на базі обласної газети «Нова Доба».

Фахівець Молодіжного ресурсного центру Олена Кудрявцева наголосила, що кожна з учасниць була по-своєму прекрасна та неповторна, чим приємно вразила членів журі.

Головним організатором щорічного міського конкурсу «Міс Всесвіт» виступила координатор шкільного Євроклубу ЗОШ №6, Галина Громова, а також близько 20 координаторів Євроклубів черкаських шкіл. По закінченню заходу іх було нагороджено почесними дипломами від Молодіжного ресурсного центру та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту, а також грамотами від Департаменту молодіжної політики.

Молодіжний Ресурсний центр надав допомогу в організації конкурсу. Інформаційним партнером виступила газета «Нова Доба». А головним спонсором став веломагазин «Адреналін».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *