Молодіжний центр привітав своїх волонтерів

//Молодіжний центр привітав своїх волонтерів

Молодіжний центр привітав своїх волонтерів

 Молодіжний ресурсний центр 11 грудня організував для волонтерів у Talent HUB святкування з нагоди Міжнародного дня волонтера.

Захід відбувався у форматі невимушеного спілкування волонтерів із представниками Молодіжного центру та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

У дружньму колі, за чашкою кави/чаю з печивом, молодь обговорювала спільну роботу Молодіжного центру та черкаських активістів за 2015 рік, а також ділилась планами та новими проектами на 2016 рік. Одним з таких є проект «Паспорт волонтера», презентація якого відбудеться на початку 2016 року.

Для активістів Молодіжний центр підготував цікаву розважальну програму, різноманітні ігри та конкурси, а також приємний сюрприз — нагородження усіх волонтерів та керівників клубів, що діють в МРЦ посвідченням «ВООНТЕР 2015 року».

Начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський виступив з вітальним словом та пообіцяв і надалі підтримувати громадські ініціативи та волонтерський рух Черкащини: «Волонтери – це великий пласт молоді. І от сьогодні просто хотілося цим людям подякувати, проговорити, що за цей рік вони зробили разом із Молодіжним ресурсним центром, і чим можемо ми допомагати у їхній волонтерській діяльності».

Молодіжний ресурсний центр сподівається, що у 2016 році наша спільна робота буде нести ще більше задоволення позитиву та користі для суспільства!

А іще, нас часто запитують, чим займається Молодіжний ресурсний центр…
Тому, ми вирішили створила невеличке відео-мотивацію для активної молоді, яка хоче себе чимось цікавим зайняти, реалізувати свої ідеї та творчий потенціал. Дивимось, ділимось і приєднуємось! 🙂
By |2015-12-15T14:31:46+00:00Декабрь 15th, 2015|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment