Wr-Unklf0Ks

Чудовий подарунок до новорічних свят привезла для дітей внутрішньо переміщених осіб наша волонтерка, Яна Асатурян із Польщі, де вона навчається у Сілезійській Вищій Школі в місті Катовіце.

Викладач університету, пані Анна Дрозд запропонувала допомогти родинам, які постраждали від військових дій в Україні та потребують допомоги у такий складний час. Польські студенти та викладачі збирали необхідні речі протягом трьох тижнів — дитячий одяг (кофтинки, штанці, теплі речі та взуття), іграшки та солодощі.

Частину речей забрала родина Настенко, яка переїхала до Черкас на початку 2015 року із Донецька. Дружина Анастасія зараз на останньому місяці вагітності, а чоловік Григорій працює інженером.
Другу частину речей ми передали у благодійний фонд «Час надії», представники якого перед Новим роком вирушили із гуманітарною допомогою у м. Щастя!

Ми надзвичайно вдячні нашим польським друзям за турботу та підтримку український сімей. Передаємо величезне СПАСИБІ від усіх, хто отримав речі та сподіваємось, що це не остання допомога від небайдужих людей. Бажаємо Різдвяного Дива і Щасливого Нового року! 😊🎅🎉

Один комментарий к “Новорічний подарунок від польських волонтерів”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *