Даруй добро разом з нами

Home/Новини/Даруй добро разом з нами

Даруй добро разом з нами

«Черкаси — місто добра», «»Твори добро разом з нами», «Посміхнись», «Добро — це ти» — такими висловами закликали представники Молодіжного центру та черкаські активісти долучитися до акції «Даруй добро» жителів нашого міста. Більше сотні небайдужих черкащан підтримали цю добротворчу акцію, яка відбулася 17 лютого біля Будинку торгівлі з 15.00 до 17.00 години.

Небайдужа молодь спонукала людей у цей день намагатися бути добрим до всіх, безмежно і безкорисливо, не очікуючи вдячності за свою доброту. Черкасці витягали зі «Скриньки добра» гарні справи, які вони можуть виконати найближчим часом: допомогти дівчині піднести важку сумку, поступитися місцем у громадському транспорті чи магазині, нагодувати голодних, проявити благодійність та частіше посміхатися і казати «дякую». Також кожен бажаючий міг залишити приємні побажання наступним добротворцям, щоб збільшити своєрідний ланцюжок добра та єдності. Волонтери допомагали стареньким підносити важкі сумки, роздавали веселі «Оголошення добра», а малечу пригощали солодощами.

Добрі справи принесли багато задоволення та щирі посмішки. А найголовніше — привернули увагу жителів міста до добра та нагадали, що робити гарні справи потрібно кожен день і у необмеженій кількості.

#МРЦ #Даруй_добро

 

 

 

 

By |Февраль 22nd, 2016|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment