OP46LXXgviA

З ініціативи #МРЦ 23 лютого у ВНЗ м. Черкаси, а саме ЧНУ імені Б. Хмельницького та ЧДТУ , відбулися зустрічі студентів та викладачів з народним депутатом України, автором низки законів про молодь Іваном Крульком.

Під час зустрічей нардеп презентував свій законопроект, що передбачає впровадження в українське законодавство більшості положень Європейської хартії про участь молоді у суспільному житті на місцевому та регіональному рівні, досвід країн ЄС, три діючі закони України про молодь («Про загальні засади державної молодіжної політики в Україні», «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», «Про молодіжні та дитячі громадські організації») та проекти законів про молодь, які розроблялися останніми роками різними політичними силами.

Пан Крулько зазначив, що ЗУ “Про молодь” – це документ, який вперше в українській історії буде комплексним законом стосовно вирішення проблем молоді, а також наголосив, що жодне рішення про молодь не повинне прийматися без молоді. Тому, власне, публічне обговорення законопроекту необхідне за безпосередньої участі молоді.

Також у ході зустрічей студенти мали змогу поставити питання автору. Іван Крулько охоче дискутував зі студентською молоддю та викладачами, а також закликав надсилати йому пропозиції щодо вдосконалення ЗУ “Про молодь”. Ознайомитись з самим законопроектом можна тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *