centr-pidtrymky-molodi

У Черкасах відкривається «Центр підтримки молоді»!

Громадська спілка «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» запрошує представників активної молоді, студентів, громадськості та ЗМІ прийняти участь в заході з нагоди презентації «Центру підтримки молоді» 04 березня 2016 року об 11:00.

Головне завдання центру — створити широкий простір для реалізації потенціалу молоді у громадсько-політичному житті країни та її підтримка у бізнес-починаннях.

До участі у круглому столі запрошені міський голова, представники Черкаської міської ради, молодіжних громадських організацій, Черкаського міського центру зайнятості, Управління національної поліції, Черкаської обласної прокуратури, Черкаської ОДА, професорсько-викладацького складу Вишів міста та ЗМІ.

В рамках заходу планується обговорити проблеми студентського самоврядування, взаємодії з адміністрацією навчальних закладів, проблеми працевлаштування після закінчення навчання, участь у грантових проектах та правова незахищеність молоді. Окрім цього, до учасників заходу буде доведено про найближчі перспективи розвитку «Центру підтримки молоді», основні напрямки роботи, завдання та плани на майбутнє.

«Центр підтримки молоді» створено за ініціативи ГО «Черкаська студентська рада» на базі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій».

Місце зустрічі: конференц-зал Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій», що знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашковича, 19 (ТРЦ «Хрещатик-Сіті», мінус 2 поверх).

За додатковою інформацією звертайтеся за т.: (0472) 32-21-81 та (093) 255-98-71.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *