«Дихай вільно» разом з нами!

Home/Новини/«Дихай вільно» разом з нами!

«Дихай вільно» разом з нами!

Молодіжний ресурсний центр спільно з Черкаським відділенням благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», а також студентами ЧНУ ім. Б. Хмельницького влаштували акцію до Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом «Дихай вільно».

У програмі заходу відбувся музичний марафон, під час якого виступили молоді таланти Черкащини. Для дітей активісти влаштували боді-арт. Родзинкою заходу став флешмоб, під час якого одночасно кілька десятків черкащан виконали зарядку. Під час акції жителям міста, за допомогою листівок, розповідали про туберкульоз, зокрема, симптоми хвороби та збирали кошти хворим діткам. Відмова від шкідливих звичок, повноцінний сон, спорт, правильне харчування та свіже повітря допоможуть уберегтися від туберкульозу та протидіяти хворобі.

«До флешмобу ми готувалися 2-3 дні. Акція покликана привернути увагу людей до такої гострої проблеми, як туберкульоз. Хочемо показати, що про своє здоров’я потрібно турбуватися, ведучи здоровий спосіб життя», – розповіла 17-річна студентка-волонтер Юлія Косенко.

Акцію «Дихай вільно» організатори планують проводити і в наступному році.

By |Март 25th, 2016|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment