Зробимо Україну чистою разом!

//Зробимо Україну чистою разом!

Зробимо Україну чистою разом!

29 березня з ініціативи Молодіжного ресурсного центру та Всеукраїнської ГО «Let’s do it, Ukraine» відбувся форум Взаємодії — обговорення, щодо організації Всеукраїнської соціальної акції «Зробимо Україну чистою» в м. Черкаси та Черкаській області.

Участь в заході взяли представники державних структур, громадських організацій, студентського самоврядування, студенти-екологи, волонтери.

На початку заходу, директор МРЦ Тетяна Артеменко, представила делегатів національної команди «Let’s do it, Ukraine» Сергія Верещака та Андрія Тимошенка, які презентували діяльність Всеукраїнської організації та розповіли про попередній досвід акції «Зробимо Україну чистою».

Як розповів Сергій Верещак, національний координатор по роботі з партнерами, у 2015 р. до акції долучилось понад 500 000 учасників в 24 областях на 2832 локаціях. У 2016 році ГО “Let’s do it, Ukraine” запланували понад 700 000 участників та 5 тисяч локацій по всій території країни.

Начальник комунального відділу Черкаської міської ради, Ірина Попкова, в свою зауважила, що допоможе визначити локації для прибирання міста Черкаси та підтримає ініціативи молодих активістів.

Свою підтримку та допомогу в організації «Зробимо Україну чистою» також запропонував Микола Бондаренко, директор КП «Дирекція парків», зокрема він пообіцяв сприяти в організації «Чистофесту» — екологічного фестивалю, котрий відбудеться в межах акції.

Загалом учасники форуму взяли активну участь в обговоренні нюансів організації акції: Роман Надточій, член ГО «ОУМ Джура» пропонував на місці прибирань встановтити мотивуючі таблички з дитячими маюнками щодо підтримання чистоти, Денис Сємкін, директор ресторану «Victoria’s Garden» запропонував влаштувати змагання на найбільший збір сміття з відповідними заохоченнями чи цікавий квест для молоді.

З доречним зауваженням щодо необхідності фасування відходів, виступив Андрій Тимошенко, представник національної команди організаторів акції. Він познайомив усіх присутніх з представниками компанії «Ековторресурси», що в м. Черкаси та рекомендував місцевим організаторам активно співпрацювати з ними стосовно переробки вторинних відходів

Тож, друзі, таким чином роботу над акцією «Зробимо Україну чистою» розпочато! Обласним координатором акції визначено Тетяну Артеменко, директора МРЦ, а міським координатором акції зголосився виступити Олександр Гергель, голова Черкаської студентської ради.

Отже, let’s do it, Черкаси, чекаємо на вашу активність, пропозиції та допомогу в організації акції!

By |2016-03-30T16:50:04+00:00Март 30th, 2016|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment