Художня творчість заради посмішок дітей

//Художня творчість заради посмішок дітей

Художня творчість заради посмішок дітей

29 лютого представники «Всеукраїнської Мережі ЛЖВ», спільно з Молодіжним ресурсним центром та студентами ЧНУ ім. Б. Хмельницького відвідали «Черкаський обласний протитуберкульозний диспансер», де провели заняття з маленькими пацієнтами по виготовленню листівок до 8-го березня.
Основна мета заходу — відволікти дітей від буденності та хвороби й наповнити їхнє життя яскравими барвами, посмішками та щасливими митями, адже вони хочуть не лише проходити процедури та лікуватися, а й поспілкуватися, знати, що є люди, які не байдужі до їхньої проблеми та хочуть допомогти й підтримати.

Малеча охоче творила свої шедеври, малювала та клеїла, дуже старалася, весь час жартувала та посміхалася, кожен придумував власну ідею для листівки. Робота була плідною і в результаті у всіх вийшли прекрасні роботи. Деякі діти навіть не очікували, що можуть робити такі чудові речі.

11-річний Толя говорив: «Подивіться, як в мене красиво вийшло. Мама обов’язково зрадіє».

«Таких щирих посмішок та приємних слів вдячності ми ще ніколи не не чули. Дітям настільки не вистачає спілкування та позитивних емоцій, що навіть не хочеться їх покидати» — ділиться враженнями студентка ЧНУ ім. Б. Хмельницького, Корнута Вікторія.

Активісти й надалі планують організовувати подібні заходи та дарувати маленьким пацієнтам свою увагу, турботу та любов, а також море незабутніх емоцій та приємних вражень.

By |2016-03-02T17:27:29+00:00Март 2nd, 2016|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment