DSC09572

Минулого тижня представники Молодіжного ресурсного  центру взяли участь у «CAREER DAY» та розповіли студентам Черкащини про діяльність та можливості МРЦ, які вони можуть для себе відкрити.«IT CAREER DAY» був організований з ініціативи Центру розвитку кар’єри «Masters Academy» на базі Черкаського технологічного університету.

Різноманітні ІТ-компанії міста та організації-роботодавці представляли свої компанії та технологічні новинки, наочно показували чим вони займаються, яких фахівців шукають та які навчальні програми і стажування можуть запропонувати.

Молодіжний центр в свою чергу представив у вигляді фото та відеоматеріалів свою роботу та розповів про цікаві клубні об’єднання за інтересами, що діють в МРЦ, а також заходи разноманітного спрямування — екологічні, благодійні, патріотичні, молодіжні, соціальні, освітні та патріотичні акції й проекти у яких може взяти участь будь-яка молода людина. Найбільше молодь зацікавили волонтерський проект та клуби МРЦ, заняття у яких є абсолютно безкоштовним.

Також для активізації молодих людей команда МРЦ придумала конкурс «Дешифратор МРЦ» за умовами якого потрібно було підписатися на спільноту http://vk.com/mrc_ck та розшифрувати абревіатуру МРЦ не повторюючи слова «Молодіжний ресурсний центр».  Студенти писали свої варіанти на заході та в спільноті, а потім збирали лайки до свого коментаря. Учасники, варіанти яких отримали найбільшу кількість лайків отримали приємні мотивуючі подарунки, а переможець конкурсу, Юра Кордюк, який розшифрував абревіатуру МРЦ, як Містечко Різноманітних Цікавостей, отримав головний подарунок — 2 квиточки в кіно на бажаний фільм.

«IT CAREER DAY» — це чудова нагода для активної молоді та роботодавців знайти один одного, а також допомогти самореалузіватися та потрапити у своєрідне Містечко Різноманітних Цікавостей! 😉

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *