DSC09572

Минулого тижня представники Молодіжного ресурсного  центру взяли участь у “CAREER DAY” та розповіли студентам Черкащини про діяльність та можливості МРЦ, які вони можуть для себе відкрити.“IT CAREER DAY” був організований з ініціативи Центру розвитку кар’єри “Masters Academy” на базі Черкаського технологічного університету.

Різноманітні ІТ-компанії міста та організації-роботодавці представляли свої компанії та технологічні новинки, наочно показували чим вони займаються, яких фахівців шукають та які навчальні програми і стажування можуть запропонувати.

Молодіжний центр в свою чергу представив у вигляді фото та відеоматеріалів свою роботу та розповів про цікаві клубні об’єднання за інтересами, що діють в МРЦ, а також заходи разноманітного спрямування – екологічні, благодійні, патріотичні, молодіжні, соціальні, освітні та патріотичні акції й проекти у яких може взяти участь будь-яка молода людина. Найбільше молодь зацікавили волонтерський проект та клуби МРЦ, заняття у яких є абсолютно безкоштовним.

Також для активізації молодих людей команда МРЦ придумала конкурс “Дешифратор МРЦ” за умовами якого потрібно було підписатися на спільноту http://vk.com/mrc_ck та розшифрувати абревіатуру МРЦ не повторюючи слова “Молодіжний ресурсний центр”.  Студенти писали свої варіанти на заході та в спільноті, а потім збирали лайки до свого коментаря. Учасники, варіанти яких отримали найбільшу кількість лайків отримали приємні мотивуючі подарунки, а переможець конкурсу, Юра Кордюк, який розшифрував абревіатуру МРЦ, як Містечко Різноманітних Цікавостей, отримав головний подарунок – 2 квиточки в кіно на бажаний фільм.

“IT CAREER DAY” – це чудова нагода для активної молоді та роботодавців знайти один одного, а також допомогти самореалузіватися та потрапити у своєрідне Містечко Різноманітних Цікавостей! 😉

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *