МРЦ розповідає студентам про можливості для молоді

//МРЦ розповідає студентам про можливості для молоді

МРЦ розповідає студентам про можливості для молоді

Представники Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру зустрілися з мешканцями гуртожитку №5 ЧНУ імені Богдана Хмельницького.
Захід зібрав багато активної молоді, яка налаштована на саморозвиток та бажає спробувати себе у волонтерській діяльності.

Директор Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Тетяна Артеменко ознайомила студентів із діяльністю центру та різноманітними волонтерськими програмами. Вона розповіла, як студенти можуть долучитися до проектів ресурсного центру і наголосила, що така діяльність буде корисною як для молоді, так і для суспільства.

Студенти зацікавилися проектом «Паспорт волонтера», який буде втілено в життя цієї весни. Багато з них зголосилися працювати в майбутньому волонтерами.

Одна з таких добровольців, голова студентської ради гуртожитку Юля Колісніченко каже:
— Мене зацікавила волонтерська діяльність. Адже її головним завданням є забезпечення умов для самореалізації та самопізнання через допомогу людям, які цього потребують.

Команда МРЦ і надалі збирається знайомити молодь з активностями, які відбуваються в Молодіжному центрі, адже це чудова можливість для них розкрити свій потенціал, самореалізуватися, стати частинкою цікавої спільноти чи справжнім волонтером й лідером у своїй громаді.

By |2016-03-30T12:33:05+00:00Март 30th, 2016|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment