НІ — мові ненависті!

Home/Можливості для молоді, Новини/НІ — мові ненависті!

НІ — мові ненависті!

Запрошуємо ознайомитись та отримати українське видання посібника Ради Європи з протидії мові ненависті через освіту з прав людини «Закладинки».
Побачив світ український варіант посібника Ради Європи з протидії мові ненависті через освіту з прав людини «Закладинки» (англ. – Bookmarks).

Переклад був ініційований та здійснений молодими активістами Кампанії з протидії мові ненависті в Україні.

Посібник є джерелом інформації про засади Загальноєвропейської Кампанії з протидії мові ненависті та збіркою освітніх вправ. Права людини, свобода вираження поглядів, протидія расизму й дискримінації, кіберзалякування, приватність і безпека, Інтернет-грамотність, участь і демократія – це тематики, які висвітлені в книзі.

Посібник буде корисним для освітян, які працюють як у формальній,так і в неформальній сферіі хочуть розкривати поняття мови ненависті онлайн через призму прав людини. Посібник розрахований на роботу з молоддю від 13 до 18 років, але може бути адаптований і для інших вікових груп.

Це видання надруковано за підтримки Спільної програми Європейського союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні».

Посібник можна переглянути онлайн на сайті Міністерства:

http://www.dsmsu.gov.ua/media/2016/02/08/20/BookmarksEN2016_Book_ua.pdf

та замовити друковане видання заповнивши гул-форму за посиланням: https://goo.gl/R5kgfP

About the Author:

Leave A Comment