promo_wws_2016_FINAL-01_01-520x245

Всесвітні студії (WorldWideStudies) — освітня програма Фонду Віктора Пінчука, спрямована на формування нового покоління української професійної еліти.

Проект Всесвітні студії (WorldWideStudies) пропонує підтримку молоді України для отримання магістерського ступеню за наступними спеціальностями:

 1. Аграрні науки
 2. Екологія та охорона навколишнього середовища
 3. Публічне право
 4. Державне управління
 5. Альтернативна енергетика
 6. Аерокосмічна інженерія

Фонд також розгляне заявки для отримання гранту і в інших галузях, але потенційні кандидати матимуть представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Потенційні апліканти на гранти програми «Всесвітні студії» мають відповідати наступним вимогам:

 • бути громадянами України віком до 35 років на момент вступу до університету;
 • мати ступінь бакалавра, або вище, за фахом, що вимагається обраним закордонним університетом та магістерською програмою даного університету;
 • бути зарахованими (з документальним підтвердженням) до складу студентів магістерської програми закордонного університету та готовими почати навчання восени 2016 року;
 • мати чіткий план застосування отриманих знань та навичок в Україні;
 • мати твердий намір працювати в Україні за отриманим фахом.

Гранти від Фонду Віктора Пінчука отримають найуспішніші кандидати, відібрані спеціальним незалежним журі у ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Для отримання гранту потенційні кандидати повинні самостійно підібрати магістерську програму та вступити на неї, підготувавши всі необхідні документи, пройшовши додаткові підготовчі курси та здавши мовні тести, та представити журі «Всесвітніх студій» своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну.

Обов’язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до усіх отримувачів грантів є зобов’язання по завершенню навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за основним місцем роботи за фахом протягом щонайменше 5 років.

Гранти від Фонду покриватимуть в першу чергу витрати на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту буде встановлюватись окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента. Більшість грантів покриватиме до 60 % всієї необхідної суми, але за умови не більше 30 тис. доларів США за весь навчальний період (1-2 роки). Студенти повинні будуть покрити решту витрат своїм чи спонсорським коштом.

Кроки участі у програмі:

 1. Складання всіх необхідних іспитів/тестів. Учасник (-ця) складає всі іспити/тести згідно з вимогами університету та магістерської програми для студентів-іноземців.
 2. Подача документів для вступу в університет
  Кандидат самостійно проходить всі вступні процедури, встановлені університетом, та знаходить додаткове джерело фінансування. Отримання листа про зарахування на обрані програми.
 3. Подача заявки у Фонд на отримання гранту
 4. Співбесіда з відбірковим журі
 5. Оформлення Договору з Фондом
  Підтвердження виділеного гранту, підписання Договору з Фондом.
 6. Навчання за кордоном в університеті, моніторинг успішності, випуск.
 7. Робота в Україні (щонайменше 5 років по завершенню навчання)

Приймаючи остаточне рішення щодо надання гранту, журі проекту буде враховувати такі критерії:

 • Обґрунтування особистих та професійних цілей, чіткість аргументації та планів стосовно втілення здобутих знань та навичок в Україні;
 • Авторитетність/престижність обраної магістерської програми та самого університету;
 • Підтримка кандидата існуючим чи потенційним роботодавцем в Україні;
 • Особисті досягнення/внесок кандидата в розвиток України у відповідній галузі (публікації, дослідження, запуск інноваційних проектів, особисті патенти на винаходи і таке інше);
 • Можливість отримання кандидатом решти суми, необхідної для навчання, з інших джерел;
 • Академічні та кар’єрні досягнення на момент подання заявки.

Заповнити заявку на участь можна тут: http://worldwidestudies.org/ua/page/about/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *