Табір для учнів «PROF Camp» – крок до професії

/, Новини/Табір для учнів «PROF Camp» – крок до професії

Табір для учнів «PROF Camp» – крок до професії

З 21 до 26 березня 2016 року у Києві в Університеті «КРОК» працюватиме профорієнтаційний табір для старшокласників «PROF Camp».

Протягом шести днів учні 9–11-х класів відкриватимуть для себе світ професій та шукатимуть своє покликання, знайомитимуться з особливостями роботи різних фахівців та діяльністю провідних компаній.

Програмою табору «PROF Camp» передбачено майстер-класи від представників різноманітних професій, екскурсії на підприємства, бізнес-ігри, профорієнтаційне тестування, участь у конкурсі «Моя майбутня професія». А ще «PROF Camp» – це нові друзі та приємне спілкування, можливість дізнаватися про серйозні речі в цікавій і зрозумілій формі.

Табір збирає школярів уже вшосте. Уперше «PROF Сamp» з успіхом пройшов восени 2013 року. Відтоді він зібрав довкола себе чимало справжніх друзів і надійних партнерів, допоміг багатьом юним «шукачам» зробити важливий вибір.

Своїми успіхами школярі поділяться з батьками під час презентацій обраних професій у завершальний день роботи табору. У якості нагороди за наполегливу та творчу працю старшокласники отримують подарунки від партнерів проекту.

Організатори впевнені, що шостий профорієнтаційний табір пройде не менш насичено і цікаво, ніж попередні, та допоможе новим учасникам у важливій справі – виборі професійного шляху, на якому вже дуже скоро вони зможуть зробити свій перший крок.

Запрошуємо старшокласників долучитися до роботи табору і здійснити багато цікавих відкриттів.

Реєстрація участі у профорієнтаційному таборі PROF CAMPhttps://docs.google.com/forms/d/1a_0bVLNjbtOVOFc-UAax..

Детальніше тут: http://osvita.ua/school/50309/

By |2016-03-09T12:13:10+00:00Март 9th, 2016|Можливості для молоді, Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment