Черкаський професор розповів молоді про «Таємниці Холодного Яру»

//Черкаський професор розповів молоді про «Таємниці Холодного Яру»

Черкаський професор розповів молоді про «Таємниці Холодного Яру»

Шостого квітня відбулося перше заняття, освітнього курсу проекту «AMPHITHEATRUM за темою «Таємниці Холодного Яру» до якого долучилося більше 20 осіб, а провести цю лекцію відгукнувся завідувач кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, доктор історичних наук, професор — Морозов Анатолій Георгійович.

Морозов Анатолій Георгійович розповів про історичне походження назви Холодний Яр, про те, що за легендою, в часи монголо-татарської навали в лісових хащах над річкою Сріблянкою заховалася Меланка Холодна з дітьми. З часом до неї приєдналися інші втікачі і виникло поселення з назвою Холодне і відтоді й ліси навколо нього назвали Холодноярськими, потім ознайомив слухачів інформацією про місце розташування Холодного Яру, про Гайдамаччину та пам’ятні місця, а саме про Мотронинський монастир, заснований в лісовому урочищі на місці скіфського Мотронинського городища.

Наступне заняття відбудеться у 13.04. Тема: — Націоналізм як світогляд. Український націоналізм.

Заняття відбуваються кожної середи та четверга впродовж квітня о 17:00 за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська 23, оф. 26-28 (Молодіжний ресурсний центр).

Курс містить 8 занять з історії національно-визвольних змагань, історії і суті українського націоналізму та тренінгів, спрямованих на плекання лідерських якостей і особистого розвитку. Курс безкоштовний, взяти участь може кожен бажаючий. Окремі лекції можуть бути змінені, про це буде повідомлятись в даній зустрічі.

Для участі необхідно пройти попередню реєстрацію за посиланням:

goo.gl/forms/igANQMES4A

Про це інформують в громадській організації «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний альянс» у Черкаській області.

 

By |2016-04-07T17:01:24+00:00Апрель 7th, 2016|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok