COMFY ART PRIZE: конкурс молодих художників

Home/Можливості для молоді, Новини/COMFY ART PRIZE: конкурс молодих художників

COMFY ART PRIZE: конкурс молодих художників

COMFY ART PRIZE шукає дизайнерів, фотографів та ілюстраторів та інших митців в галузі цифрового образотворчого мистецтва віком від 14 до 35 років для участі у всеукраїнському конкурсі на тему “Мистецтво у відкритому доступі”.

Мета конкурсу: винести мистецтво за межі галерей та майстерень, відкрити роботи молодих митців для широкої аудиторії.

Головний приз конкурсу (перше місце) – оплата міжнародного літнього курсу Printmaking and Textile Art (PATA) в Академії мистецтв в Лодзі.

За друге і третє місця передбачено приз у вигляді оплати навчання в Kyiv Academy of Media Arts на курсі мистецтва або дизайну (на вибір).

За четверте і п’яте місце, приз – графічний планшет Wacom Intuos Art Black.

Окремо буде оголошено приз глядацьких симпатій. Переможець отримає сертифікат вартістю 10 000 грн на придбання техніки в COMFY.

Проект присвячено демократизації суспільного простору, просуванню нових напрямків образотворчого мистецтва і розвитку його екосистеми в великих і малих містах.

Для участі в конкурсі необхідно уважно прочитати регламент та правила конкурсу, а потiм завантажити роботу і заповнити аплікаційну форму, у профiлi яка відповідатиме зазначеним критеріям. Портретні фотографії, живописні роботи та iншi зображення, які не відповідають правилам участі не будутьприйняті на конкурс.

  1. До участі в конкурсі допускаються тільки роботи власного авторства.
  2. Всі роботи проходять попередній відбір на відповідність регламенту конкурсу.
  3. До участі в конкурсі допускаються громадяни України віком від 14 до 35 років.
  4. Серед усіх робіт Експертна рада конкурсу обере 55 фіналістів, у яких Замовник конкурсу придбає за 5 000 гривень авторські права на роботи, що будуть використані в оформленні магазинів COMFY.
  5. Серед 55 фіналістів, обраних Експертною радою конкурсу, компетентне Журі визначить п’ять переможців для вручення головних призів конкурсу.
  6. Обрання фіналістів та переможців відбувається шляхом закритого голосування Експертної ради та Журі.

Терміни подачі робіт: 17 березня – 17 квітня 2016 року.

Термін голосування в номінації “Глядацькі симпатії”: 18 – 25 квітня 2016 року. Можна голосувати за себе та запрошувати друзів для голосування.

Обрання фіналістів Експертною радою здійсюватиметься з 18 по 22 квітня 2016 року.

Обрання переможця серед фіналістів членами Журі: 23 – 25 квітня 2016 року.

Оголошення переможців конкурсу: 26 квітня 2016 року.

Організатор конкурсу зв’яжеться з фіналістами та переможцями конкурсу за телефоном або мейлом та повідомить про перемогу.

 

About the Author:

Leave A Comment