стипенд-программа-520x245

Програма стажувань німецького бізнесу в Україні пропонує студентам унікальну можливість отримати практичний досвід роботи у провідних компаніях Німеччини протягом декількох місяців.

Відправити свою заявку на участь можна з 11 квітня по 16 червня 2016 року (термін стажування –  з лютого по червень 2017 року, 3-5 місяців).

Таким чином, стипендіати можуть застосувати на практиці отримані в університеті теоретичні знання, розширити свою кваліфікацію і отримати уявлення про корпоративну культуру в Німеччині. Програма фінансується Федеральним міністерством Німеччини з економічної співпраці і розвитку (BMZ) і за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Стипендіати отримують щомісячну фінансову допомогу(550,00 €)., і, окрім того, компанії покривають витрати на проживання та медичне страхування для інтернів.

Хто може подати заявку?

Студенти вищих навчальних закладів (щонайменше 2 повних роки навчання), а також молоді випускники. При цьому, їх навчальна програма повинна мати фокус на бізнес (дисципліни економіки і організації виробництва), інженерні науки або IT, журналістику або сільське господарство. Кандидати мають бути не старше 30 років.
Необхідні гарні знання німецької і / або англійської мови.

До початку стажування, проходить спільна вступна програма,що проходить в Берліні з метою об’єднання інтернів з відповідними зацікавленими сторонами в політиці і промисловості, таким чином, готуючи їх для перебування в Німеччині.

Більше детальної інформації : http://ost-ausschuss.de/node/738

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *