Зробимо Україну чистою-2016

//Зробимо Україну чистою-2016

Зробимо Україну чистою-2016

23 квітня 2016 року з 10.00 до 12.00 вже шостий рік поспіль у всіх куточках України відбувалася Всеукраїнська соціально-екологічна акція «Зробимо Україну чистою», яка цьогоріч проходила під патронатом дружини Президента Марини Порошенко. У 2016 році акція «Зробимо Україну чистою» охопила понад 5000 різноманітних локацій та близько 700 тисяч волонтерів по всій території України.

Акція набула масштабності і на Черкащині. У Черкасах її організовували представники Молодіжного ресурсного центру за підтримки ГО “Let’s do it, Ukraine” спільно з Черкаською студентською радою. Всього до акції долучилися близько 300 волонтерів, зокрема студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького, ЧДТУ, ЧДБК, СУЕМ, ЧІБС, Інституту пожежної безпеки та вихованці Професійного училища ім. Короленка. Особливо активну участь взяли представники громадських організацій: «Агенція молодіжних ініціатив», «Спільнота біженців з Донецька та сходу України», Організації української молоді «Джура», «Фундація регіональних ініціатив», «Нове життя»; комерційні організації та державні установи, співробітники яких приєдналися до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності: КП «Дирекція парків», ресторан «Victoria Garden», Черкаська служба чистоти, переробне підприємство «Ековторресурси», Черкаський центр безоплатної правової допомоги, Управління екології ОДА, медіацентр «Надія», підприємство «Юрія-Фарм», «Ощадбанк», ЧФІП «Кока-кола». Зірковим гостем прибирання став лідер гурту «Тінь сонця» Сергій Василюк. Загалом черкасці зібрали близько 1 000 пакетів сміття.

Після масового прибирання усі учасники акції мали змогу поласувати смачною кашею і запашним чаєм від ресторану «Victoria Garden» та відпочити на «Чистофесті», який відбувався з 13.00 до 17.00 в парку «Сосновий бір» за участі молодих і талановитих виконавців з ЦДЮТ, музичного училища ім. Гулака-Артемовського та багатьох інших вузів Черкас. Також гостями «Чистофесту» стали популярні черкаські гурти «Сонце в кишені» та «Hongry lovtrs», які залюбки підтримали акцію. Окрім цього, молодь могла зробити боді-арт, взяти участь у екологічній вікторині й отримати за правильні відповіді смачну продукцію від «Формули смаку», а також прикрасити тіло за допомогою хни від майстрині Наталії Макаренко.

Цікавинкою заходу став екологічний фотоквест від Софії Тодоровської, участь у якому взяли найактивніші волонтери та студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Командам роздавалися фотографії найпопулярніших місць в парку «Сосновий бір», куди вони повинні були дістатися та виконати певне завдання, наприклад знайти на дереві закоханих стрічку своєї команди, сфотографувати її, повернутися до ведучої й представити фото, як доказ. Переможці екоквесту отримали приємні подарунки від Управління у справах сімї, молоді та спорту, смаколики від ТОВ «Черкасихліб ЛТД», а також заохочувальні призи від ГО “Let’s do it, Ukraine”.

Організатори акції, Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, висловлює велику вдячність усім волонтерам, координаторам, партнерам, учасникам акції, талановитим виконавцям та всім-всім, хто долучився до Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою-2016» та Свята чистоти й бадьорості «Чистофест». Нехай будуть чистими не тільки наші вулиці, а й душі, думки та серця!

 

By |2016-04-25T15:23:46+00:00Апрель 25th, 2016|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment