Фандрайзинг для проектів місцевого розвитку

/, Новини/Фандрайзинг для проектів місцевого розвитку

Фандрайзинг для проектів місцевого розвитку

Представники #Молодіжного ресурсного центру відвідали на минулому тижні, 14.06.2016 р. семінар-тренінг «Фандрайзинг» та розповіли про Молодіжний центр, цікаві та успішні проекти, а також волонтерку Корпусу Миру США в Україні, Саманту Александр.

Організаторами заходу виступили Департамент регіонального розвитку ЧОДА спільно з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та Благодійним Фондом «Урожай громаді».

Тренер-консультант Олександр Бабій дуже доступно, цікаво та змістовно подавав такі теми як: «Джерела та обсяги фінансування проектів місцевого розвитку», «Як знайти та відібрати оголошення для написання проекту», «Цінності, логічна структура та композиція проекту», ««Фішки», помилки, та часто задавані запитання під час написання проекту».  Кожна тема добре ілюструвалася прикладами та детально розглядалася спікером. Приємним бонусом стали усі матеріали тренінгу розміщені в онлайн-сховищі та інші корисні ресурси, а також спеціальна пропозиція від Олександра Бабія, щодо можливості організації надіслати учасникам тренінгу перелік відкритих та потенційних програм до поданих пріоритетів й доступ до навчальної платформи MasterClub , де можна пройти он-лайн уроки та навчитися правильно і ефективно писати проекти.

Якщо вас зацікавила ця тема і ви хочете знати ОСТАННІ НОВИНИ ГРАНТІВ ТА ФАНДРЕЙЗИНГУ заходьте на Сайт Клубу Сталого Бізнесу

DSC09765

By |2016-06-24T16:45:32+00:00Июнь 24th, 2016|Можливості для молоді, Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment