DSC09860

З 26 по 28 липня в #МРЦ відбувся триденний тренінг в межах проекту Британської Ради “Активні громадяни” та Молодіжного ресурсного центру “Школа громадської активності” за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.
До “Школи” завітали дуже різні, але цікаві, вмотивовані та ініціативні громадяни Черкащини, серед яких були студенти ВНЗ, представники громадських організацій, журналісти, викладачі та спортсмени Черкас, а також Золотоніські активісти. Молодь мала проекти по реабілітації жінок, які постраждали від насилля; благоутрою території нашого міста та створенню спеціально облаштованих майданчиків для вигулу собак; веденню інформаційної платформи для систематизації та популярзації актуальних подій міста, а ще “Вуличний університет” та багато інших!

Перший день хоч і був досить насичений, проте приніс масу корисних знань: як вести діалог та шукати партнерів; розбудова взаєморозуміння та довіри; що таке сталий розвиток; як знайти свою ідентичність та працювати в команді; що таке “айсберги” та “культурний багаж”?
Другого дня учасники займалися “картографуванням громади” та приміряли на себе різні соціальні ролі виконуючи вправу “Щаблями влади”; потім молодь розбиралася в глобальних та локальних проблемах України і встановлювала між ними зв’язки. Завершився день напрацюванням проектів за відомою методикою “Світове кафе”.

Третій день тренінгу повністю був присвячений тому, як же власне писати проект; як чітко сформулювати мету, завдання та визначити індикатори успіху вашого проекту; що таке проектний цикл та як складати і дотримуватись графіку проекта; як заповнювати аплікаційну форму та які помилки не допускати.

По завершенню фінального дня проекту, усі учаснки, які пройшли весь тренінг отримали “Сертифікати активних громадян” та можливість до 5 серпня подати свої проекти на отримання міні-гранту до 15 000 грн та втілити їх у життя!

Тож, бажаємо нашим учасникам якнайшвидшого закінчення роботи над своїми проектами, вчасного подання та підтримки з боку Британської Ради!
Прагнемо разом до змін та кращого майбутнього!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *