uA2I2OeyX6Q

Багато корисних знань на тему здорового способу життя, веселих ігор та гарний настрій принесли 31 липня у табір “Чапаєвець” представники та волонтери Молодіжного ресурсного центру спільно з активістами проекту “Країна здоров’я”, який очолює Сергій Сугак.

Протягом 4 годин діти слідували такими цікавими станціями “Країни здоров’я” як: “Свіже повітря”, “Вживання води”, “Сонячне світло”, “Відпочинок”, “Харчування”, “Фізичні вправи”, “Стримання” та “Духовність”, а також стрибали на батуті, пускали мильні бульбашки, повзали у плутанці та тунелі, ходили на ходулях, співали в караоке та грали у різні ігри. На кожній зі станцій вони проявляли свою активність, кмітливість та з ентузіазмом і захопленням виконували різні завдання, слухали розповіді ведучих та вожатих.

Дітей, які приїхали на відпочинок у табір “Чапаєвець” із Луганської та Черкаської області, хоч і були різних вікових категорій (7-16 років), але чудово провели час та потоваришували, про що свідчить їхня згуртованість та командний дух під час проходження “Країни здоров’я”.

Організатори проекту і надалі планують продовжувати свою пізнавально-розважальну діяльність та розповідати про основні правила здорового способу життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *