«Країна здоров’я» продовжує радувати дітей

//«Країна здоров’я» продовжує радувати дітей

«Країна здоров’я» продовжує радувати дітей

Багато корисних знань на тему здорового способу життя, веселих ігор та гарний настрій принесли 31 липня у табір «Чапаєвець» представники та волонтери Молодіжного ресурсного центру спільно з активістами проекту «Країна здоров’я», який очолює Сергій Сугак.

Протягом 4 годин діти слідували такими цікавими станціями «Країни здоров’я» як: «Свіже повітря», «Вживання води», «Сонячне світло», «Відпочинок», «Харчування», «Фізичні вправи», «Стримання» та «Духовність», а також стрибали на батуті, пускали мильні бульбашки, повзали у плутанці та тунелі, ходили на ходулях, співали в караоке та грали у різні ігри. На кожній зі станцій вони проявляли свою активність, кмітливість та з ентузіазмом і захопленням виконували різні завдання, слухали розповіді ведучих та вожатих.

Дітей, які приїхали на відпочинок у табір «Чапаєвець» із Луганської та Черкаської області, хоч і були різних вікових категорій (7-16 років), але чудово провели час та потоваришували, про що свідчить їхня згуртованість та командний дух під час проходження «Країни здоров’я».

Організатори проекту і надалі планують продовжувати свою пізнавально-розважальну діяльність та розповідати про основні правила здорового способу життя.

By |2016-08-01T15:37:31+00:00Август 1st, 2016|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok