ScSJejiKRs4

Мабуть для кожного з вас останній тиждень літа особливий… Для Молодіжного ресурсного центру він також пройшов досить насичено та цікаво.

23 серпня у МРЦ відбувалася цікава гра «Країна Гідності», у якій гравців намагалися відчути себе членами парламенту вигаданої однойменної країни та приймали рішення, які б сприяли її процвітанню і добробуту. 15 юнаків та дівчат приймали рішення, щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізналися про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою.

24 серпня, на День незалежності України, представники та волонтери Молодіжного ресурсного центру допомагали черкаській активістці Софії Тодоровській у проведенні квесту «Таємниці Долини троянд» на Фестивалі тімбілдінгу, брали участь у першому в Україні флешмобі скоромовок, яку організула «Ораторська платформа», а також проводили власну акцію «Побажання для України на 25-ту річницю». Кожен бажаючий міг підійти до карти України та написати своє побажання чи ідею для розвитку нашої держави.
Фестиваль тімбілдінгу «Summer Challenge» вкотре доводить, що Черкаси круте місто, яке має багато креативних людей та цікавих ідей, активну, сильну, цілеспрямовану молодь та дійсно кльову КОМАНДУ СПРАВЖНІХ ЧЕРКАЩАН!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *