Семанір «Організація політичної та громадської молодіжної роботи»

Home/Новини/Семанір «Організація політичної та громадської молодіжної роботи»

Семанір «Організація політичної та громадської молодіжної роботи»

Представники Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, Олена Кудрявцева та Володимир Панченко взяли участь у семінарі «Організація політичної та громадської молодіжної роботи», що проводився Форумом політичних консультацій (Forum für politische Beratung e.V.) у співробітництві з СhangeLog Foundation, громадською організацією з міста Миколаєва та Фондом ім. Фрідріха Еберта, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у м. Черкасах з 28 по 30 жовтня 2016 року.

Темами семінару були: організація молодіжної роботи, способи фінансування політичної та громадської молодіжної роботи, зв’язки з громадськістю, аналіз сильних/слабких сторін організації, планування кампанії. 📝 Також організатори з Німеччини розповіли про політичну систему та особливості політичної та громадської молодіжної роботи Федеративної Республіки Німеччина.

— Неймовірні відчуття, валізу нових знань, умінь та навичок а також безліч позитивних емоцій вдалося отримати мені на цьому семінарі. Робота була організована таким чином, що за три дні ми встигли не лише навчитися нового від досвідчених організаторів молодіжної та громадської роботи з України та Німеччини, випробувати отримані знання практично, ознайомитися з досвідом роботи один одного, розробити та захистити власні проекти, а ще й гарно відпочити та розважитися. Атмосфера заходу спонукала присутніх до професійного та особистісного розкриття, креативу, комунікації та до подальшого втілення нових ідей та проектів. Дякую організаторам та учасникам за гарно проведений час, потужний заряд позитиву та вдале поєднання корисного з приємним  — ділиться враженнями від семінару Марія Микель з м. Новомиргород.

Після участі у семінарі представники Молодіжного ресурсного центру планують поширювати отримані знання серед молоді та створити мережу контактів серед представників .громадських організацій та активістів. Усі заплановані кампанії будуть використані у подальшій роботі та реалізовані на практиці.

Олена КУДРЯВЦЕВА

 

 

By |Ноябрь 19th, 2016|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment