br11

Молодіжний ресурсний центр за підтримки Центру соціального партнерства долучився до програми Британської Ради “Активні громадяни”. 

З 1 по 5 жовтня Олена Кудрявцева та Софія Тодоровська пройшли 5-ти денний тренінг для фасилітаторів, що включав майстер-класи та практичні завдання, за допомогою яких представники Молодіжного ресурсного центру зможуть в подальшому навчати активних громадян, яким чином можна змінити світ на краще у своїх громадах.

Програма “Активні громадяни” працює з партнерськими організаціями по всьому світу з метою впровадження та розвитку цієї програми. Це програма для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Учасники мають змогу зрозуміти, як стати активним громадянином, здатним ефективно втілювати власні ідеї та ініціативи та можливість здобути фінансування на свій соціальний проект від Британської Ради.

З 2 по 4 листопада в Молодіжному центрі уже відбувся тренінг, де 20 активістів:

— навчилися спільно формувати мету та ідентифікувати себе;
— пройшли модуль “Діалог”, завдяки якому вчилися слухати один одного, висловлювати та аргументувати свою точку зору, знаходити компроміси;
— зрозуміли чому важливо сприймати інформацію, яка надходить до нас на всіх 3-х рівнях (мета, факти та емоції);
— визначали проблемні ділянки на рівні районів міста та шукали можливості для покращення ситуації;
— провели вправу “Щаблями влади”, яка допомогла учасникам усвідомити, що насправді кожен із нас наділений владою щось змінити спочатку у собі, а потім уже і у  громаді, місті та суспільстві;
— окреслили модель справжнього “Активного Громадянина”, яким же він має бути;
— пройшли модуль “Планування соціальної дії” та “Проектний цикл”;
— обговорювали успішний досвід реалізації соціальних проектів ;
— вчилися прописувати власні соціально-корисні проекти (робота кипіла в командах).

14-15 листопада відбулася іще одна зустріч партнерів в межах проекту «Активні Громадяни», де можна було детальніше вивчити можливості для розвитку від Британської Ради, обмінятися досвідом, ідеями та реалізованими проектами, покращити свої навички фасилітаторів.

Наступний тренінг відбудеться у Молодіжному ресурсному центрі 23-25 листопада, всіх запрошуємо, буде дійсно ЦІКАВО, ВЕСЕЛО та КОРИСНО!

Олена КУДРЯВЦЕВА

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *