19
Листопад

Молодіжний ресурсний центр долучився до програми Британської Ради “АКТИВНИХ ГРОМАДЯН”

Молодіжний ресурсний центр за підтримки Центру соціального партнерства долучився до програми Британської Ради “Активні громадяни”. 

З 1 по 5 жовтня Олена Кудрявцева та Софія Тодоровська пройшли 5-ти денний тренінг для фасилітаторів, що включав майстер-класи та практичні завдання, за допомогою яких представники Молодіжного ресурсного центру зможуть в подальшому навчати активних громадян, яким чином можна змінити світ на краще у своїх громадах.

Програма “Активні громадяни” працює з партнерськими організаціями по всьому світу з метою впровадження та розвитку цієї програми. Це програма для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Учасники мають змогу зрозуміти, як стати активним громадянином, здатним ефективно втілювати власні ідеї та ініціативи та можливість здобути фінансування на свій соціальний проект від Британської Ради.

З 2 по 4 листопада в Молодіжному центрі уже відбувся тренінг, де 20 активістів:

– навчилися спільно формувати мету та ідентифікувати себе;
– пройшли модуль “Діалог”, завдяки якому вчилися слухати один одного, висловлювати та аргументувати свою точку зору, знаходити компроміси;
– зрозуміли чому важливо сприймати інформацію, яка надходить до нас на всіх 3-х рівнях (мета, факти та емоції);
– визначали проблемні ділянки на рівні районів міста та шукали можливості для покращення ситуації;
– провели вправу “Щаблями влади”, яка допомогла учасникам усвідомити, що насправді кожен із нас наділений владою щось змінити спочатку у собі, а потім уже і у  громаді, місті та суспільстві;
– окреслили модель справжнього “Активного Громадянина”, яким же він має бути;
– пройшли модуль “Планування соціальної дії” та “Проектний цикл”;
– обговорювали успішний досвід реалізації соціальних проектів ;
– вчилися прописувати власні соціально-корисні проекти (робота кипіла в командах).

14-15 листопада відбулася іще одна зустріч партнерів в межах проекту «Активні Громадяни», де можна було детальніше вивчити можливості для розвитку від Британської Ради, обмінятися досвідом, ідеями та реалізованими проектами, покращити свої навички фасилітаторів.

Наступний тренінг відбудеться у Молодіжному ресурсному центрі 23-25 листопада, всіх запрошуємо, буде дійсно ЦІКАВО, ВЕСЕЛО та КОРИСНО!

Олена КУДРЯВЦЕВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *