Семінар з питань поширення Портфоліо молодіжної роботи у Луцьку

Home/Новини/Семінар з питань поширення Портфоліо молодіжної роботи у Луцьку

Семінар з питань поширення Портфоліо молодіжної роботи у Луцьку

У рамках співпраці Міністерства молоді та спорту з Радою Європи 9-13 листопада у Луцьку відбувся семінар з питань поширення Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи та визнання молодіжної роботи в Україні. Учасниками семінару стали 32 представники молодіжної сфери України, які залучені до роботи з молоддю на національному, регіональному та місцевому рівнях, серед яких була і представник Молодіжного ресурсного центру, Олена Кудрявцева.

Організаторами семінару виступили Youth Department – Council of EuropeМінмолодьспорт за участю Спілки громадських організацій СГО “Молодіжна Платформа”

Молодіжні працівники України на семінарі обговорювали європейський підхід до якості молодіжної роботи, презентували та аналізували свою діяльність, обмінювалися досвідом, дізнавалися про цікаві й корисні платформи для молоді, а також напрацьовували рекомендації для покращення основних характеристик молодіжної роботи.

Загалом, обговорювались та практично оцінювалися такі тематичні блоки:

  • Інтеграція та обмін досвідом учасників
  • Підходи Ради Європи до якості в молодіжній роботі
  • Якість молодіжної роботи в Україні
  • Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи (презентація та самооцінювання)
  • Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи (план навчання та розвитку)
  • Знайомство з діяльністю активних громадських організацій Волині
  • Європейські практики з визнання молодіжної роботи та неформальної освіти
  • Поширення Портфоліо та визнання молодіжної роботи в Україні
  • Персональні плани щодо поширення Портфоліо

Олена Кудрявцева, поділилась своїми враженнями від участі у семінар та закликала активну молодь приєднуватися до команди Молодіжного центру:

— Особливо вразили Європейські практики з визнання молодіжної роботи та неформальної освіти в Україні та досвід колеги із Литви Лаймонаса Рагаускаса. Виявляється уряд + громадські організації + волонтери + ІТ + ініціативність та креатив молодіжних працівників = крутий результат і мотивація молоді! А ще, після візиту до Молодіжного центру Волині хочеться перейняти позитивний досвід та серйозно замислитися над подальшим розвитком Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру і пошуком достойної команди, адже КАДРИ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ!  Тому, дійсно АКТИВНІ й ВМОТИВОВАНІ молоді люди, що прагнуть розвивати себе, наш регіон та загалом Україну, люблять працювати з молоддю і готові брати на себе відповідальність за свої дії, знання та цінності, приєднуйтесь до нас! Молодіжна робота це круто та престижно! Це ваш простір для розвитку та можливості.

Ми пропонуємо:

Реалізацію своїх особистих, творчих та професійних здібностей, надання та отримання ресурсної підтримки, волонтерство, тренінги, проекти, дозвілля, сприяння профорієнтації та працевлаштування, стажування, поїздки, міжнародні та культурні обміни, досвід, нові цікаві знайомства… перелік можна продовжити… ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

Олена КУДРЯВЦЕВА

 

 

By |Ноябрь 20th, 2016|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment