Студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького створювали свою «Країну гідності»

//Студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького створювали свою «Країну гідності»

Студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького створювали свою «Країну гідності»

21 жовтня студенти четвертих курсів спеціальностей «Cоціальна робота» та «Cоціальна педагогіка» ЧНУ ім. Б. Хмельницького 😎отримали чудову можливість відчути себе у ролі членів парламенту та пограти у гру по вивченню соціальних прав — «Країна гідності».

Що таке «Країна гідності»?

«Країна Гідності» – це карткова гра, у якій гравців як членів парламенту вигаданої однойменної країни просять прийняти рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою.

Партнерство «Кожній дитині» з 2008 року працює над розвитком та впровадженням проектів та освітніх програм, спрямованих на подолання перешкод, які стають на заваді успішної реалізації молодими людьми своїх соціальних прав. У 2015 році Партнерство отримало від Ради Європи авторське право на видання українською мовою гри «Країна Гідності. Вивчення соціальних прав через освіту з прав людини» та здійснило відповідний переклад і видання гри. Презентація гри, що відбулася за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Фундації Дарини Жолдак та Fedoriv Hub, стала завершальним етапом дворічної діяльності Партнерства з підготовки українського видання гри Ради Європи.

— Не кожного дня маєш змогу відчути усю складність і відповідальність за прийняття рішень. На грі «Країна гідності» ми відповідали не тільки за себе та своє рішення, і навіть не за свою команду, а за цілу країну, хоч і вигадану. Це й розвиває відповідальність, рішучість, креативність і, звісно ж, командний дух, адже відстояти свою думку — це вам не зубну пасту назад у тюбик запихати, — поділилась своїми враженнями від гри студентка Аліна Цимбалюк.

Олена КУДРЯВЦЕВА

By |2016-11-19T16:54:19+00:00Ноябрь 19th, 2016|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok