igrv_odtwqu

21 жовтня студенти четвертих курсів спеціальностей «Cоціальна робота» та «Cоціальна педагогіка» ЧНУ ім. Б. Хмельницького 😎отримали чудову можливість відчути себе у ролі членів парламенту та пограти у гру по вивченню соціальних прав — «Країна гідності».

Що таке «Країна гідності»?

«Країна Гідності» – це карткова гра, у якій гравців як членів парламенту вигаданої однойменної країни просять прийняти рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою.

Партнерство «Кожній дитині» з 2008 року працює над розвитком та впровадженням проектів та освітніх програм, спрямованих на подолання перешкод, які стають на заваді успішної реалізації молодими людьми своїх соціальних прав. У 2015 році Партнерство отримало від Ради Європи авторське право на видання українською мовою гри «Країна Гідності. Вивчення соціальних прав через освіту з прав людини» та здійснило відповідний переклад і видання гри. Презентація гри, що відбулася за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Фундації Дарини Жолдак та Fedoriv Hub, стала завершальним етапом дворічної діяльності Партнерства з підготовки українського видання гри Ради Європи.

— Не кожного дня маєш змогу відчути усю складність і відповідальність за прийняття рішень. На грі «Країна гідності» ми відповідали не тільки за себе та своє рішення, і навіть не за свою команду, а за цілу країну, хоч і вигадану. Це й розвиває відповідальність, рішучість, креативність і, звісно ж, командний дух, адже відстояти свою думку — це вам не зубну пасту назад у тюбик запихати, — поділилась своїми враженнями від гри студентка Аліна Цимбалюк.

Олена КУДРЯВЦЕВА

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *