В Україні відкривається перший віртуальний музей культури та активізму

//В Україні відкривається перший віртуальний музей культури та активізму

В Україні відкривається перший віртуальний музей культури та активізму

Перший в Україні онлайн-музей присвячений культурному та громадському життю Луганська відкриють у Києві🎨euiv6rlny6424 листопада 2016 року о 18.00 в «Домі вільних людей» (Київ, вул. Кирилівська, 13 д) розпочнеться презентація віртуальної платформи музею.

Музей проллє світло на незнану культурну хвилю Луганська як одного з найбільших міст на Донбасі, і спростувати думку, що одна з причин війни – відсутність культури на Сході України та пасивність його мешканців.

Хронологічно музей охоплює період між двома українськими Революціями – Помаранчевою та Революцією Гідності, а саме десятиліття 2004 — 2013 роки. Дата відкриття віртуального музею також є символічною, адже саме 24 листопада 2013 року у Луганську відбувся перший масштабний і організований мітинг на підтримку київського Євромайдану.

♻Проект «Luhansk’s Art & Facts» реалізовують спільно Goethe-Institut Ukraine та Молодіжна організація СТАН за підтримки Міністерства іноземних справ Федеративної Республіки Німеччина та за консультативної підтримки Friedrichshain-Kreuzberg Museum в Берліні.

Лілія ШКРЕБТІЙ

By |2016-11-19T16:32:43+00:00Ноябрь 19th, 2016|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment