img_2466
Представник Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, в.о. директора Олена Кудрявцева, взяла участь у зустрічі молодіжних центрів «Оцінка. Розвиток. Партнерство», що відбувалася на Львівщині з 9 по 11 грудня та зібрала близько 25 представників з різних куточків України.

Ініціатором та організатором заходу виступив Львівський обласний молодіжний центр.

Основна мета зустрічі полягала у налагодженні «горизонтальної співпраці» між молодіжними центрами України, щоб зробити їхню роботу ефективнішою.
Протягом трьох днів учасники ділилися успішним досвідом діяльності, напрацьовували інструменти та механізми ефективнішої роботи для втілення молодіжних ініціатив, аналізували найвагоміші проблеми та пропонували їх вирішення, а також спланували основні кроки для покращення комунікації між молодіжними центрами та об’єднання зусиль для реалізації майбутніх спільних проектів.
Окрім цього перед від’їздом до рідних міст учасники мали змогу насолодитись красою Львова, піднявшись на вежу Львівської ратуші та побувавши на екскурсії.
Отож вже створено майданчик для комунікацій та обміну ідеями в соціальній мережі фейсбук, розпочато роботу над напрацюванням спільної бази контактів та матеріалів,
У наступному році планується започаткувати програму обміну між волонтерами та працівниками Молодіжних центрів України, проводити онлайн конференції, а також провести не менше двох подібних зустрічей для аналізу досягнень та планування подальшої спільної роботи з залученням більшої кількості учасників.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *