ocb46jzjqvi

У Луцьку з 8 по 11 грудня 2016 року відбувся базовий тренінг на тему «Молодіжний працівник». Організатором заходу виступив Молодіжний центр Волині за сприяння Міністерства молоді та спорту спільно з Управлінням освіти, науки та молоді Волинської ОДА, Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Тематикою навчання була молодіжна робота, а також державна молодіжна політика на різних рівнях впливу, від місцевого до національного. Учасники отримали навики мобілізації громади навколо актуальних молодіжних питань та більше дізналися про механізми міжсекторіального партнерства в молодіжній сфері, культивувалися персональні компетенції молодіжних працівників. Особливо вразив позитивний досвід проектного менеджменту в молодіжних ініціативах Луцьку.

У тренінгу взяли участь державні службовці, що працюють у молодіжній сфері та представники молодіжних громадських організацій з Івано-Франківської, Львівської, Волинської, Черкаської, Рівненської, Донецької, Дніпропетровської, Київської, Полтавської, Одеської, Харківської, Хмельницької та Херсонської областей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *