За ініціативою національно-олімпійського комітету України в межах проекту «OlympicLab» існує шість тем, розрахованих на молодь, одна з них стосується спортивного волонтерства та активізації громадянського руху.
Команда Молодіжного ресурсного центру вирішила долучитися до цього проекту та 8 лютого 2017 року представники МРЦ провели для студентів Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького спеціальності “Фізична культура і спорт”, міні-лекцію на тему «Волонтерський рух». Олена Кудрявцева презентувала діяльність та можливості Молодіжного центру, розповідала про проект “Паспорт волонтера” та переваги волонтерства, а Володимир Панченко знайомив молодих спортсменів із програмою Британської Ради “Активні громадяни” та відкривав перед ними можливості активної участі молоді у житті громади, зокрема написання соціальних проектів та пропаганда здорового способу життя.
Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр визначив, що 2017 рік буде роком популяризації волонтерства та громадської активності серед молоді, тож друзі, долучайтеся до наших заходів!

Змінюмо себе та світ разом!

One Thought on “Команда Молодіжного ресурсного центру долучилась до Всеукраїнського проекту «OlympicLab»”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *