ЄС розпочинає конкурс есе на європейську тематику серед молоді

/, Конкурс, Конкурси, Новини/ЄС розпочинає конкурс есе на європейську тематику серед молоді

ЄС розпочинає конкурс есе на європейську тематику серед молоді

Проект «Східний вимір Європейської політики сусідства» (Східне партнерство ЄС) розпочинає конкурс «#EUaroundU — Розкажи свою історію».

Він спрямований на молодь із Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України віком від 18 до 26 років. Шестеро переможців — по одному із кожної країни — отримають нагоду здійснити подорож до Польщі, де братимуть участь у Молодіжному Форумі Східного партнерства (усі витрати переможців у поїздці оплачуються). Решта фіналістів конкурсу отримають планшети.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати на електронну адресу youngeuneighbours@ecorys.com особисту історію англійською мовою, обсяг якої не перевищуватиме 600 слів. Учасникам пропонують висвітлити вплив ЄС на їх життя, або ж на їх спільноту. Можуть бути використані будь-які теми, пов’язані із ЄС: проекти та програми ЄС, освітні обміни тощо.

Дедлайн для надсилання матеріалів на конкурс — 31 березня 2017 року. Переможців оголосять на початку травня цього року — завчасно перед Молодіжним Форумом Східного партнерства, що відбудеться у червні.

Конкурс для молоді здійснюється в рамках проекту «Східний вимір Європейської політики сусідства», фінансованого Європейським Союзом.

Докладніше про конкурс: http://www.euneighbours.eu/en/east/stay-informed/opportunities/participate-euaroundu-tell-your-story-contest-and-win-trip-europe

 

 

By |2017-03-15T13:00:04+00:00Март 15th, 2017|Анонс, Конкурс, Конкурси, Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok