20170327_174231

Протягом 27-28 березня в Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі відбувся тренінг для молоді в межах проекту Британської Ради «Активні Громадяни».

“Активні громадяни” – програма для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував у 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії та до цього часу охопив більше 100 000 учасників.

Захід був організований Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром за підтримки Центру Соціального Партнерства. Фасилітаторами тренінгу виступили Олена Кудрявцева та Софія Тодоровська.

У тренінгу взяли участь активні студенти ВНЗ міста, зокрема Черкаського інституту банківської справи, та Черкаського державного бізнес-коледжу.
Протягом двох днів учасники набули нових знань та навичок у сфері громадської діяльності та написання проектів. Програма тренінгу супроводжувалася жвавими дебатами стосовно актуальних питань розвитку громади, що згодом допомогло учасникам глибше зрозуміти стан речей у місті та запропонувати проекти громадської дії для розвитку суспільства на місцевому рівні. Молоді активісти отримали можливість подавати власні проекти на здобуття міні-грантів від Британської Ради та отримали заряд позитиву, енергії та натхнення.

Молодь познайомилася з новими цікавими людьми та впродовж усього часу стали великою дружньою сім’єю, провели неймовірно, активно, приємно та з користю час.

Команда Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру ДЯКУЄ усім учасникам тренінгу за активну участь і бажає успіху у здійсненні суспільних змін!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *