Представники Молодіжного ресурсного центру взяли участь у тренінгу з проектного менеджменту

//Представники Молодіжного ресурсного центру взяли участь у тренінгу з проектного менеджменту

Представники Молодіжного ресурсного центру взяли участь у тренінгу з проектного менеджменту

З початком весни, представник Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, Олена Кудрявцева та волонтерка Корпусу Миру США в Україні Samantha Danielle Alexander відвідали тренінг з розробки та менеджменту проектів, який відбувався у м. Вінниця з 28.02 по 03.03.2017 року.
Організатором заходу виступив Peace Corps.Протягом 4 днів для представників громадських організацій та шкіл, в яких працюють волонтери Корпусу Миру, відбувалось ефективне спілкування в міжкультурному середовищі.
Учасників навчали особливостям проектного менеджменту та особливостям проектного циклу, інструментам РАСА тa SWOT-аналізу, презентували успішно реалізовані проекти від Oxana Chervyakova та Eric Brownstein.
Учасники дізналися як шукати ресурси для проекту, складати бюджет й працювати у команді. Наприкінці тренінгу волонтери Корпусу Миру та українські координатори презентували свої проекти, обмінювались досвідом і враженнями та підводили підсумки заходу.

Команда Черкаського молодіжного центру планує працювати над проектом «Speak out!/Не мовчи!», мета якого навчити молодих людей виявляти власну позицію та відстоювати свої права як в громадському та політичному житті, активізувавши їх до участі у виборчому процесі та освіті з прав людини, так і в суспільному житті, протидіявши стигмі та дискримінації ВІЛ-позитивних людей, нетолерантному ставленню до оточуючих.

By |2017-03-09T16:47:48+00:00Март 7th, 2017|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok