Моделювання Ради Європейського Союзу в межах Всеукраїнської акції «Відкриті діалоги»

//Моделювання Ради Європейського Союзу в межах Всеукраїнської акції «Відкриті діалоги»

Моделювання Ради Європейського Союзу в межах Всеукраїнської акції «Відкриті діалоги»

До Днів Європи в Україні, 17 травня 2017 року Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр долучився до Всеукраїнської акції «Відкриті діалоги», яку розпочала ГО «СТАН \ STAN art group».  Для черкаської молоді було організоване навчальне моделювання Ради Європейського Союзу. 

Учасники заходу мали змогу відчути себе міністрами європейських країн під час дебатів, присвячених запровадженню безвізового режиму між Україною та ЄС. Участь у навчальній моделі взяли учні та студенти Черкас, зокрема учні Першої міської гімназії, шкіл №30 та 34, студенти Черкаської медичної академії та Черкаського комерційного технікуму.
На початку заходу, представник Молодіжного центру, Максим Щербаков розповів учасникам моделювання про здобутки та перспективи європейської інтеграції України. Основну увагу він приділив новим можливостям, які відкривають для України Угода про асоціацію та запровадження безвізового режиму.
 
Модератором навчальної моделі виступила Олена Желєзняк. Формат проведення заходу став поєднанням моделювання європейських інституцій, під час якого учасники виконують ролі єврослужбовців та дебатного турніру, який передбачає дискусію двох команд навколо визначеної теми.
 
Учасники розділилися на коаліції країн, які виступали «за» та «проти» безвізового режиму з Україною. Кожен делегат представляв позицію своєї країни та розяснював її своїм колегам. Учасники також мали змогу проявити себе у дебатах, захищаючи свої позиції.
 
Наприкінці заходу, всі учасники отримали сертифікати від директора Молодіжного ресурсного центру Олена Кудрявцева та висловили бажання продовжувати розвивати свої навички, аби стати справжніми дебатерами.
 
P.S. А поки у Молодіжному центрі тривали дебати щодо візової лібералізації, у Брюсселі відбулася урочиста церемонія підписання акту про безвізовий режим для України, який набуде чинності 11 червня 😉
 
Команда Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру ДЯКУЄ усім учасникам навчального моделювання за активну участь і бажає успіху у здійсненні суспільних змін!
By |2017-05-21T10:20:38+00:00Май 21st, 2017|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok