5

16 травня у Черкасах вже вдруге відбувся IT Career Day, участь у якому взяли 12 найбільших ІТ-компаній, три виші, що готують ІТ-шників, та до півтисячі черкаських студентів, школярів і молоді взагалі.

Співорганізатором заходу виступив Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр. Волонтери Молодіжого центру активно долучилися до підготовки та проведення ярмарку вакансій.

Захід відбувався у форматі міні-конференції. Поки частина гостей IT Career Day знайомилася з інформацією про відомі ІТ-компанії, розміщеною на інформаційних стендах, решта слухала мотивуючі лекції. Директор Молодіжного ресурсного центру Олена Кудрявцева розповіла відвідувачам заходу про діяльність ЧОМРЦ, програму «Паспорт Волонтера» та можливості для неформальної освіти молоді.

На заході можна було почути цінні поради від представників таких великих компаній, як Master of Code Global, InterLink, CoreValue Ukraine, Ekreative, SPD-Ukraine, Default Value, QuartSoft Ukraine, Visual Craft, QATestLab, Ringostat — Intelligent Call Tracking, Everlabs, TransferWise. Професіонали ІТ-сфери розповіли також про існуючі можливості уже сьогодні одержати роботу, безкоштовно та ефективно отримати ІТ-освіту або підвищити свої можливості, здобуваючи супутні знання та навички.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *