31
Травень

Представники Молодіжного ресурсного центру взяли участь у Форумі активних громадян

29-30 травня у Києві відбувся Форум активних громадян «Стабільність через співпрацю» у рамках програми за програмою «Active Citizens» при підтримці British Council.

У заході брали участь партнери програми “Активні громадяни”, представники громадських організацій, органів влади та бізнесу. Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр на форумі представили директор Олена Кудрявцева та Софія Тодоровська.

На форумі розглядалися теми соціального капіталу, пітчингу проектів та фонди розвитку громади. Як об’єднати зусилля для розвитку нашого міста та країни? Як розбудувати співпрацю та довіру у наших громадах? З чого почати і як себе мотивувати ДІЯТИ і працювати на РЕЗУЛЬТАТ? Учасники поділилися успішним досвідом розвитку громад у власних містах, соціального підприємництва, роботи “Активних Громадян” в університетах та комунікацій з владою.

В рамках форуму також відбувся ярмарок організацій-партнерів програми “Активні громадяни”, де були презентовані масштабні та цікаві проекти з різних міст України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *