33a9f27c779aaddf0809ce1401be519d

29 – 31 травня 2017 року в Чернігові Міністерство молоді та спорту в партнерстві з Чернігівською обласною державною адміністрацією, міжнародними інституціями, громадськими об’єднаннями проводитимуть Міжнародний форум «Від ініціативи – до дії».

Метою зазначеного заходу є обмін досвідом та кращими міжнародними і національними практиками щодо діяльності багатофункціональних молодіжних центрів, посилення співпраці в напрямі розвитку молодіжної інфраструктури в Україні.

Участь у форумі візьмуть 125 учасників, серед яких – іноземні партнери та представники центральних органів виконавчої влади, профільних структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій, виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, діючих молодіжних центрів, підліткових клубів, центрів юнацтва, центрів краєзнавства та туризму, бібліотечних закладів України, а також молодіжні працівники, які мають бажання розвивати мережу молодіжних центрів в Україні.

Витрати на проїзд, проживання та харчування здійснюються за рахунок організаторів заходу.

Для зголошення на захід потрібно до 17 травня (включно) заповнити форму реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMeDwS12-Q-jN_sMLiu—dqy1Aa1pnWdTrUpQSmJ7Vujuh0w/viewform
Інформацію про відібраних учасників форуму буде повідомлено 19 травня.

Контактна інформація: тел. (044) 289 51 91, е-mail:depmol@msms.gov.ua.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *