18813203_1654265501280743_2984609433293774469_n

Представники Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру та Управління у справах сімї, молоді та спорту Черкаської ОДА взяли участь у виїзному засіданні колегії Міністерства молоді та спорту України, яке відбулося 1 червня у Чернігові.

У засіданні Колегії взяли участь Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Державний секретар Міністерства Олег Немчінов, заступник Міністра Олександр Ярема, перший заступник голови Комітету ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту та туризму Микола Величкович, голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч та голова обласної ради Ігор Вдовенко. Крім того, серед почесних гостей були народні депутати України Сергій Березенко, Анна Романова та Олег Петренко, Надзвичайний і Поважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс.

Порядок денний засідання складався з питань: реалізація молодіжної політики в умовах децентралізації, практичні аспекти впровадження національно-патріотичного виховання серед дітей та молоді, діяльність Мінмолодьспорту на напрямі єврпопейської інтеграції та міжнародного співробітництва у молодіжній сфері та сфері фізичної культури і спорту.

Колегія в Чернігові – це початок обговорення нової концепції молодіжної політики в Україні. Підготовкою до цього був проведений 29-31 травня молодіжний форум «Від ініціативи – до дії». За літо концепцію мають повністю розробити, а восени ухвалити на парламентських слуханнях.

Концепція передбачатиме поєднання молодіжної політики та децентралізації, а також розширення для молоді можливостей спілкуватися з однолітками з дружніх країн, подорожувати й навчатися. Протягом літа молодіжні організації й окремі активісти можуть подавати свої пропозиції до міністерства для вдосконалення концепції молодіжної політики.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *