18813588_1654256484614978_3406836489597597770_n

У Чернігові відбувся триденний міжнародний форум «Від ініціативи — до дій».

Учасники обговорювали кращі світові практики по роботі з молоддю та планували спільні стратегічні направлення державної молодіжної політики. Черкаський обласний молодіжний центр на форумі представляв заступник директора ЧОМРЦ Володимир Панченко.

Захід був організований Міністерством молоді та спорту України спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА. Серед учасників форуму – більше 100 представників, як молодіжних центрів, так і органів місцевого самоврядування з усіх областей. А також європейські експерти з молодіжної політики з Фінляндії, Латвії, Литви, Німеччини та Бельгії.

Міжнародні експерти поінформували присутніх про структуру, вплив, якість та шляхи вдосконалення роботи європейської мережі молодіжних центрів, зокрема, у Фінляндії. Розглянули учасники заходу і питання підтримки та розвитку молодіжних центрів на рівні місцевого самоврядування в Польщі, ресурси Європейського Союзу для їх розвитку, роль міжнародної асоціації «Євродеск» у питаннях доступу та поширення інформації та інше.

Окрема увага була приділена розбудові мережі молодіжних центрів в Україні. Учасники заходу зазначали, що установи, робота яких спрямована на забезпечення змістовного та якісного дозвілля молоді, в Україні тільки створюються. У європейських країнах ця практика досить поширена: крім національних, є мережі, які об’єднують не один десяток країн. Тим не менше, вже маємо позитивні приклади, які можуть стати зразками для наслідування. Під час форуму наголошувалось, що національну мережу молодіжних центрів можна створити лише спільними зусиллями влади усіх рівнів і громадськості.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *